Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лоза упав зі свого плоту: співаку дісталося у соцмережах за критику Rolling Stones

Співак передбачив, що на нього вильють "відра бруду".

62-річний російський співак Юрій Лоза, який підтримує "ЛНР" і "ДНР", вирішив поділитися своїми "експертними" оцінками західної музики.

Дісталося таким легендам західного року як Led Zeppelin і Rolling Stones.

"Тонкий знавець музики" Юрій Лоза під час програми Захара Прилепіна сказав, що не може слухати музику Міка Джаггера та Кіта Річардса: "80% того, що заспівано Led Zeppelin, слухати неможливо, бо це зіграно та заспівано погано. Rolling Stones гітару не настроїли за все життя жодного разу, а Джаггер у жодну ноту не влучив жодного разу, ну що поробиш. Кіт Річардс як тоді не вмів грати, так і зараз не вміє. Але в цьому є певний драйв, кайф якийсь", - обурено висловився російський співак.

Зауважимо, що у він 1975-1976 рр. відвідував заняття на відділенні ударних інструментів, але навчання не закінчив.

Для тих, хто не пам'ятає, хто такий Юрій Лоза, - нагадуємо, що він автор пісні "Мій маленький пліт".

У відповідь на безпідставні заяви Юрія Лози користувачі соцмереж стали на захист музичних улюбленців і потролили його висловлювання.

Нагадаємо, що десятки тисяч кубинців зібралися в Гавані на концерт групи Rolling Stones.

Шанувальники чимало годин простояли в черзі біля величезного критого спортивного комплексу "Сьюдад Депортіво" в Гавані, де у п'ітницю відбувся виступ британської рок-групи.

Цей концерт, який важають ще однією прикметою стрімких змін на Кубі, відбувався через три дні після історичного візиту на острів президента США Барака Обами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції