Львів попередили про кінець світу білбордами

Невідомі розмістили по всьому Львову білборди з попередженням, що судний день настане вже завтра, 21 травня.

По всьому Львову з'явилися попереджувальні білборди, які застерігають жителів міста покаятися, бо завтра вже буде пізно. Адже якщо вірити рекламі, то кінець світу настане 21 травня 2011.

Хто вирішив попередити львів'ян про судний день - не відомо. Однак апокаліптична реклама з'явилася на кошти громадянина США.

Цілком можливо, що страшні білборди у Львові пов'язані з пророцтвом американського пастора Гарольда Кемпінга. Раніше він оголосив про початок "часу скорботи", який триватиме до 2011 року.

За цей час, відповідно до тверджень Кемпінга, все менше і менше душ зможуть врятуватися і піднятися в Едем.

А в 2011-му на порятунок після апокаліпсису можуть розраховувати лише 2 тисячі людей. Хоча, як саме відбудеться армагеддон, пастор не уточнив.

Однак запевнив, що кінець світу почнеться завтра о 6 ранку за єрусалимським часом. Хоча це не перше його пророкування про апокаліпсис.

Минулий кінець світу за пророцтвом Гарольда Кемпінгу повинен був відбутися ще 6 жовтня 1994. Однак стався промах. Але пророк обчислив нову дату.

Як повідомлялось, рекордне наближення місяця до Землі налякало США. У країні почали говорити про глобальні катаклізми і кінець світу.

Читайте також:

Українці чекають на апокаліпсис-2012 і купують бункери за 120 тисяч доларів

Українські вчені призначили кінець світу на 3036 рік

Мексика готує для туристів "кінець світу" у 2012 році

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: