Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Львівський силань зумів потягнути зубами 38 тонний трамвай

Своє досягнення подасть до Книги рекордів

Львівський силань Олег Скавиш, більше відомий як Тягнизуб, установив рекорд - на чотирнадцять метрів протягнув зубами найбільший трамвай, який є в місті. Своє досягнення подасть до Книги рекордів. Раніше дитячий лікар уже тягав кран та вагон, йдеться в ТСН.19.30.

Приготування до рекорду у Львівському міському депо тривають відранку. Богатир оглядає трамвай, працівники парку пильно стежать за ним. Адже в експерименті бере участь їхня найновіша машина .

П'ять секцій, довжина понад тридцять метрів і вага – 38 тонн. Це найбільший трамвай у Львові. Він існує лише в єдиному екземплярі. І саме його цього разу спробує потягнути львівський богатир Олег Скавиш.

У те, що Тягнизубу вдасться зрушити трамвай мабуть вірить тільки його водій. Адже спостерігав за тренуваннями силаня.

Відео Як у Львові силач зубами тягнув 38-тонний трамвай

"Я тренувався переважно вночі, коли вже закінчувався рух трамваїв. Виїжджали біля скрині, шукали рівну ділянку, я пробував тягнути цей трамвай зубами", - розповідає рекордсмен.

За кілька хвилин Олег Скавиш пробує протягнути трамвай вже на очах у публіки. Чіпляє до нього міцний металевий ланцюг, впирається ногами у бруківку і після кількох спроб рекорд встановлено.

"Хотіли цим дійством показати, що з такою сильною нацією, як наша нам під силу подолати всілякі негаразди і ми обов'язково повернемо наш Крим", - переконує силань.

Стоматолог рекордсмена каже – уся справа в зубах. Він належить до так званої групи кленчерів.

"В популяції їх відсотків двадцять. Вони здатні розвивати силу між щелепами до 200 кілограм. Деякі можуть навіть триста. Він ще й серед тих кленчерів унікальний. Не багато з них можуть розвивати силу до 400 і більше кілограм", - каже стоматолог.

Раніше Олег Скавиш уже протягнув зубами плавучий кран та 50-ти тонний вагон .

Залиште свій коментар

Вибір редакції