Львівський силань зумів потягнути зубами 38 тонний трамвай

Своє досягнення подасть до Книги рекордів

Львівський силань Олег Скавиш, більше відомий як Тягнизуб, установив рекорд - на чотирнадцять метрів протягнув зубами найбільший трамвай, який є в місті. Своє досягнення подасть до Книги рекордів. Раніше дитячий лікар уже тягав кран та вагон, йдеться в ТСН.19.30.

Приготування до рекорду у Львівському міському депо тривають відранку. Богатир оглядає трамвай, працівники парку пильно стежать за ним. Адже в експерименті бере участь їхня найновіша машина .

П'ять секцій, довжина понад тридцять метрів і вага – 38 тонн. Це найбільший трамвай у Львові. Він існує лише в єдиному екземплярі. І саме його цього разу спробує потягнути львівський богатир Олег Скавиш.

У те, що Тягнизубу вдасться зрушити трамвай мабуть вірить тільки його водій. Адже спостерігав за тренуваннями силаня.

ВідеоЯк у Львові силач зубами тягнув 38-тонний трамвай

"Я тренувався переважно вночі, коли вже закінчувався рух трамваїв. Виїжджали біля скрині, шукали рівну ділянку, я пробував тягнути цей трамвай зубами", - розповідає рекордсмен.

За кілька хвилин Олег Скавиш пробує протягнути трамвай вже на очах у публіки. Чіпляє до нього міцний металевий ланцюг, впирається ногами у бруківку і після кількох спроб рекорд встановлено.

"Хотіли цим дійством показати, що з такою сильною нацією, як наша нам під силу подолати всілякі негаразди і ми обов'язково повернемо наш Крим", - переконує силань.

Стоматолог рекордсмена каже – уся справа в зубах. Він належить до так званої групи кленчерів.

"В популяції їх відсотків двадцять. Вони здатні розвивати силу між щелепами до 200 кілограм. Деякі можуть навіть триста. Він ще й серед тих кленчерів унікальний. Не багато з них можуть розвивати силу до 400 і більше кілограм", - каже стоматолог.

Раніше Олег Скавиш уже протягнув зубами плавучий кран та 50-ти тонний вагон .

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: