Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Красеню доводиться стежити за вагою через надмірну любов до їжі.

На теренах Instagram з’явилася чергова зірка – кумедний їжак на прізвисько Рік зі Львова.

Господарі Ріка вирішили завести їжака після того, як натрапили на сторінку цих милих створінь у Facebook. Вони знайшли у Львові чоловіка, який займається продажем карликових африканських їжаків, поїхали просто подивитися, однак вже не змогли поїхати додому без домашнього улюбленця.

"Мені дали потримати це чудо, а віддати я вже його не змогла. Довелося везти додому. Мешкає з нами цей маленький комочок вже півроку", - розповіла ТСН.ua власниця Ріка - дизайнерка Діана.

Їжак – нічна тварина, а тому майже весь день спить і не сумує через те, що господарів немає вдома. Ввечері Ріка випускають погуляти по квартирі, а вночі – садять у клітку. Там у нього є бігове колесо, на якому він обожнює займатися.

"Їсти - його хобі. Він їсть навіть коли не голодний, тому треба слідкувати, щоб він не переїдав, бо доведеться саджати на дієту. Ми купили кухонну вагу і слідкуємо, щоб він дуже не поправлявся. Коли їжаки набирають забагато ваги, вони не можуть скручуватись і ходити, тому важливо за цим слідкувати", - каже господарка Ріка.

Харчується він курячим філе, кормом для кошенят та личинками зоофобусами. Окрім спеціального раціону, власникам Ріка доводиться ще й дотримуватися спеціального температурного режиму в оселі – не менше 20 градусів тепла.  

Діана почала фотографувати свого улюбленого їжака і згодом завела для нього Instagram-сторінку, щоб ділитись з людьми радістю, яку він щодня їй приносить.

"Рік завжди працює на камеру, як справжня супермодель", - додала вона.

Нещодавно журналісти "1+1" врятували лісового їжака, який забрів до приміщення офісу. Зясувалося, що тварина була поранена. Її відвезли до ветклініки на лікування, а потім випустили на волю. 

ВідеоДо офісу "1+1" прийшов поранений їжак

Він потрапив у пастку і прийшов до людей по допомогу. До офісу "1+1" приблудився поранений їжак. Колючого взялися рятувати журналісти "Сніданку з 1+1". Чому диких тварин у мегаполісі стає все більше та наскільки складно їм виживати тут – журналісти дослідили.

До офісу "1+1" прийшов поранений їжак

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції