Любителі сексу з автомобілями розповіли, яке задоволення вони отримують

Мехафілія - це сексуальний потяг до механізмів. Деякі чоловіки не приховують, що у прямому сенсі кохаються зі своїми авто.

Мехафіли живуть за принципом "Моє авто - моє кохання"
61-річний Едвард Сміт, який займався сексом з тисячею машин, не посоромився обговорити свої сексуальні переваги з журналістами. Чоловік страждає на "мехафілію", і йому це подобається.

Мехафілія (mechaphilia), або механофілія (mechanophilia), - це сексуальний потяг до механізмів: автомобілів, велосипедів, вертольотів, літаків.

Про велосипеди Сміт не згадував, а ось близько 1000 автомобілів і один вертоліт вже стали його сексуальними партнерами. До цих неживих залізних предметів американець ставиться як до дам серця.

Зараз його "подружкою" є Ванілла - це білий Volkswagen Beetle 1969 року випуску. З нею Сміт не розлучається уже близько восьми років. Він називає себе романтиком, присвячує Ваніллі вірші та пісні.

Утім, раніше Сміт не був "моногамним", вступаючи у випадкові зв'язки в автосалонах і на стоянках, а іноді вночі залазив і до чужих авто, щоб обійняти і поцілувати їх.

Реальних жінок як сексуальних партнерок він не сприймає. Едвард Сміт стверджує, що перший сексуальний досвід з автомобілем він отримав в 15 років. А ось перше фізичний потяг до машин він відчув у 13-річному віці, коли побачив Chevrolet Corvette Stingray.

"Цей чудовий автомобіль був втіленням сексуальності. Я захотів його", - розповів Сміт.

Свої сексуальні переваги і експерименти американець докладно виклав у документальному фільмі My Car is My Lover, який у 2008 році зняла телекомпанія BBC.

Там же Сміт розповів і про свої найсильніші враження, які у нього залишилися після сексу з вертольотом зі знаменитого американського серіалу Airwolf ("Повітряний вовк") кінця 80-х років. Це серіал про вертоліт Bell 222A, який літає туди-сюди і рятує світ.

А ось британський "побратим" Едварда Сміта, 42-річний механік Кріс Дональд, який займався сексом зі своїм Jaguar X-Type, поки що менш відомий. Однак незвичайних сексуальних партнерів у нього було більше, ніж в американця.

Дональд мав сексуальний досвід із двома човнами і навіть снігоходом. Він також стверджує, що його захоплення розпочалося із серіалу, який він із задоволенням дивився в дитинстві. Той серіал називався "Лицар доріг" і розповідав про пригоди колишнього поліцейського та його напарника, машини з штучним інтелектом - Pontiac Firebird Trans Am.

Читайте також:

Фанат Ferrari паркує автомобіль у власній квартирі. ФОТО

Жінку затримали за мастурбацію і перегляд порно за кермом

Визначено найкращі автомобілі для занять сексом. ФОТО

Виявлено справжні причини, з яких жінки займаються сексом

Повʼязані теми:

Наступна публікація