Любовний наркотик

Шлюб може врятувати не лише професійний психолог, але й гормон окситоцин, - стверджує Адам Гуастелла

Австралійський психолог запропонував новий спосіб поліпшити стосунки в шлюбі. Додатково до психологічних консультацій, до яких вдаються пари, стикаючись з сімейними проблемами, він пропонує терапію окситоцином - речовиною, яку він прозвав "любовним наркотиком".

Окситоцин - це гормон, який виділяється у людей під час занять сексом, а також у жінок під час пологів. Вважається, що ця речовина допомагає створити парам інтимну обстановку і встановити зв'язок між матір'ю та дитиною.

Як показує статистика, останнім часом все більше подружніх пар страждають від постійних сварок і розладів і в надії врятувати свій шлюб приходять за професійною допомогою до психологів. Проте в результаті соціологічного дослідження з'ясувалося, що подібні консультації допомагають далеко не всім, а лише двом третинам з усіх цих пар.

Стурбований цією проблемою, психолог з австралійського Університету NSW (Сідней) Адам Гуастелла (Adam Guastella) під час проведення консультативної допомоги з питань сім'ї та шлюбу бризкає в ніс своїм пацієнтом спрєєм, що містить окситоцин.

"Я вірю, що окситоцин допомагає поліпшити результати лікування. Завдяки ньому подружжя більше відкривається один перед одним під час моїх консультацій, і як наслідок поліпшуються їх стосунки", - підкреслив А.Гуастелла.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: