Людина-кішка, зомбі-бой та жінка-вампір. Індивіди, які пішли проти еволюції

ТСН.ua зібрав найяскравіших модифікаторів своїх тіл, які втратили людську подобу.

У 1858 році Чарльз Дарвін уперше представив свою теорію еволюції.

Теорія природнього відбору, яку виклав учений,  мала величезний вплив на формування еволюційної біології як самостійної галузі науки.

За Дарвіном природний добір діє на окремі організми та сприяє розмноженню тих з них, хто має корисні (адаптивні) варіації у спадкових ознаках.

Завдяки накопиченню цих варіацій відбувається поява нових форм, підвидів та видів, які поступово змінюються. 

Однак, деяких сучасних людей не влаштовував хід еволюції та розвиток людського виду. Ймовірно, саме тому вони "апгрейдили" своє тіло татуюваннями, імплантами та металевими вставками.

Завдяки таким змінам експериментатори не лише перестали бути схожими на людей, але й перетворилися на подоби змій, леопардів, котів та навіть міфічних істот.

ТСН.ua вирішив зібрати найяскравіших із цих видозмінених супротивників еволюції. Однак, будьте обережні, деякі фотографії можуть дійсно шокувати.

Жінка—вампір

Марія Хосе Крістена, яка має юридичну освіту та чотирьох дітей, покрила 90% свого тіла татуюваннями. Крім того, вона щедро начинила своє тіло імплантами. Після всіх махінацій зі своїм тілом Марію прозвали "жінкою-вампіром" і вона стала частою гостею на телевізійних шоу. 

жінка-вампір Марія
Facebook/María José Cristerna Mendez

Людина-леопард

Том Вулдрідж потрапив свого часу до книги рекордів Гіннесу, як найтатуйованіша людина у світі.

Він витратив близько 5 тисяч фунтів на різноманітні модифікації свого тіла, зокрема татуювання та загострені зуби.

Після майже 30 років військової служби чоловік від переїхав з Лондону на маленький острів Шотландії, де жив протягом 20 років. У червні 2016 року "Том-леопард" помер у будинку для пристарілих у віці 86 років.

Людина-леопард
GUINNESS WORLD RECORDS/DREW GARDNER

Зомбі-бой

Рік Дженест став відомим завдяки татуюванням, які зображають скелет людини. Хлопець почав набивати татуювання з 16 років, нині вони покривають більшу частину його тіла. Помітили Дженеста після того, як на Facebook палкий шанувальник створив його фан-сторінку. Наразі "зомбі-бой" встиг знятися у рекламі, кліпі Lady Gaga та працює моделлю. 

Людина-кіт

Деніс Авнер став відомим, оскільки витратив величезну кількість грошей на перетворення на "тигра". На рекордну кількість модифікацій Авнер заробляв програмуванням. Чоловік-тигр наніс на тіло татуювання, вставив імпланти, зробив різноманітний пірсинг та змінив вигляд губи, носа та зубів.

Тіло Авнера було виявлено в його будинку в Неваді, 5 листопада 2012 року. Причини смерті не розголошували, однак, подейкували, що "тигр" скоїв самогубство. 

людина-кіт
Getty Images

Людина-папуга

Тед Річардс з британського Брістоля проявив свою любов до папуг практично перетворившись на одного з них. Окрім більше сотні татуювань та 50 дірок для пірсингу. чоловік наважився на 6-годинну операцію з видалення вушних раковин для більшої схожості із птахом. 

Людина-ящір

Ерік Спрег. своєю чергою, проявив любов до ящірок та перетворив своє тіло на копію плазуна. Мешканець Техасу провів близько 700 годин в тату-салонах, заточив зуби та розтягнув мочки вух.

Утім, людина-ящірка має і відповідну професію. Спрег - сучасний перфоманс-виконавець, серед його номерів - ковтання вогню і шабель.

людина-ящірка
Reuters

Людина-зебра

Відомий як Великий Омі або Людина-Зебра, Хорас Рідлер народився у 1892 році. Свої модифікації він розпочав у 1927 році, покривши тіло чорно-білим малюнком. Після цього чоловік став виступати у цирках та на різноманітних шоу. 

Людина-зебра
sideshowworld

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: