Людина-павук з третьої спроби підкорила хмарочос у Малайзії

Вперше Робер зробив спробу піднятися на одну з башт Petronas Towers в 1997 році, коли вони вважалися найвищою будівлею не тільки в Малайзії, а й у світі.

Промисловий скелелаз з Франції Ален Робер (Alain Robert), відомий також як "Людина-павук", був арештований в столиці Малайзії Куала-Лумпурі після того, як зумів забратися на одну з веж-близнюків Petronas Towers.

Вперше Робер зробив спробу піднятися на одну з башт Petronas Towers в 1997 році, коли вони вважалися найвищою будівлею не тільки в Малайзії, а й у світі. Сходження перервали поліцейські, які заарештували скелелаза на 60-му поверсі будівлі. У 2007 році Робер спробував піднятися на Petronas Towers знову, але також був заарештований. Ніяких звинувачень скелелаза пред'явлено не було.

Цього разу 46-річний Робер почав підійматися на будівлю незадовго до світанку і зумів підкорити 88-поверхову будівлю до того, як його виявила поліція. Згодом скелелаз був доставлений в поліцейську ділянку, де вирішується питання про пред'явлення йому звинувачень.

Ален Робер за своє життя зумів піднятися на десятки будівель і споруд по всьому світу, в тому числі на Ейфелеву вежу в Парижі, міст "Золоті ворота" у Сан-Франциско і на багато інших. Прізвисько "Людина-павук" Робер отримав за те, що підіймається на будівлі без використання страховки та спеціального спорядження.

Висота веж Petronas Towers, введених в експлуатацію в 1998 році, становить 451 метр. До 2004 року башти були найвищою будівлею в світі - їх місце зайняв хмарочос Taipei 101 на Тайвані заввишки в 509 метрів.

Читайте також:

"Людина-павук" видерся на 40-поверховий хмарочос в Австралії

Людину-павука затримали за незаконну трудову діяльність

"Людина-павук" підкорила новий хмарочос

Людина-павук допоможе ООН

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: