"Людина-ракета" підкорила небо мертвою петлею на реактивних крилах

Дата публікації
Перегляди
2644
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Знаменитий авіаентузіаст Ів Россі виконав дві мертві петлі, вистрибнувши на своєму монокрилі з повітряної кулі на висоті 2400 метрів.

Швейцарець Ів Россі, більше відомий як "Людина-ракета" (Jetman), здійснив черговий подвиг: використовуючи нову модифікацію свого монокрила, він виконав дві мертві петлі.

Россі, колишній військовий льотчик, а зараз винахідник і просто авіаентузіаст, створив крила, обладнані чотирма реактивними двигунами. Вони збиралися й удосконалювалися з 1993 року й до сьогодні.

Під час випробування нової, більш аеродинамічної моделі крила, Россі стрибнув з повітряної кулі на висоті 2400 м, і протягом 18 хвилин демонстрував дива пілотажу. Після шоу він приземлився, застосувавши парашут.

"Це фантастика! Політ пройшов успішно, незважаючи на невеликі проблеми із запуском двигунів. Я зміг здійснити дві мертві петлі та щасливий", - прокоментував випробування Россі на своєму сайті.

51-річний авіатор повідомив, що нова модель ЛА має двометровий розмах (замість 2,5-метрового у минулій модифікації) і позбавлена складових частин, більш аеродинамічна і стійка. Крім винахідника, у розробці конструкції крила брали участь фахівці швейцарської компанії RUAG.

Цікавий нюанс: за даними місцевої газети 20 Minutes, Россі, який спочатку планував описати повне коло біля повітряної кулі, ухилився від цього "з технічних причин і питань безпеки".

Всього два роки тому Россі став першою людиною, яка перетнула Ла Манш на "власних крилах" (тоді він використав попередню модифікацію свого апарату). А у найближчих планах "Людини-ракети" - політ вздовж Великого Каньйону в американському штаті Арізона.

Читайте також:

Американець перетнув Ла-Манш на повітряних кульках

Канадці створили літак, який в польоті махає крилами (відео)

iPhone запустили в космос: він надіслав унікальне відео з орбіти

Під час авіашоу в Аргентині у літака відвалилося крило (відео)

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2644
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація