Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Людина-сова: 14-річний підліток з Пакистану вразив вмінням повертати голову на 180 градусів

Хлопець мріє про кар'єру в Голлівуді.

14-річний Мухаммад Самір з пакистанського міста Карачі вміє повертати голову на 180 градусів і дивитися, що відбувається позаду нього.

Про надзвичайні здібності пакистанської "людини-сови" написав таблоїд The Daily Mail.

Мухаммад розповів, що коли йому було шість або сім років, він побачив у голлівудському фільмі жахів, як актор повертає голову на 180 градусів, щоб озирнутися.

"Мене це захопило. Я почав займатися цим, і протягом декількох місяців я зміг це повторити. Моя мати вдарила мене, коли вона побачила, як я це роблю, і сказала мені, щоб я ніколи не робив цього знову, оскільки я міг би пошкодити шию, але з часом вона зрозуміла, що це дар від Бога. Моя мрія - як цей актор працювати в голлівудських фільмах жахів", - каже хлопець.

Самір кинув навчання і приєднався до танцювальної групи Dangerous Boys ("Небезпечні хлопчики"). Після того, як його батько переніс два інфаркти і не зміг більше працювати, Мухаммад став годувальником сім'ї. Він каже, щоб його чотири сестри не кидали навчання, він заробляє гроші своїми талантами.

Мухаммад разом з іншими учасниками танцювальної групи виступає на різних шоу по всьому Карачі. За кожен виступ він отримує від 6 до 10 фунтів стерлінгів (від 210 до 350 грн), а за місяць може заробити від 100 до 120 фунтів (3500 – 4200 грн).

Самір розвиває свої танцювальні навички, гімнастичні трюки і акторську майстерність, щоб реалізувати свою мрію. "Я сподіваюся показати свій талант на великих екранах коли-небудь", - каже хлопець.

Нагадаємо, в Індії мешкає незвичайний підліток із приголомшливими здібностями, який здатний витримати 11 000 вольт, що проходять крізь його тіло. Трохи моторошний талант 16-річного Діпака Джангри проявився досить випадково, коли хлопець ремонтував обігрівач своєї матері. Людина-ізолятор здатний протистояти такій самій кількості електричної напруги, яка необхідна для живлення 500 будинків. Хлопець також може сидіти з руками у ванні з водою разом з оголеними дротами і при цьому весело посміхатися. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції