Людина-стріла здійснила неймовірний політ над Китайською стіною

Чоловік здійснив заповітну мрію, котра не давала йому спокою 10 років поспіль.

Людина-стріла Джеб Корліс пролетів у костюмі-крилі над Великою Китайською стіною. Бейсджампер ще й влучив у невеличку мішень, ідеться в сюжеті ТСН.16:45.

Корліс вистрибнув із гелікоптера на висоті майже двох тисяч метрів. Під час польоту він розігнав швидкість у майже 200 кілометрів за годину.

Себе він спрямував у мішень, які його партнери розтягнули над великою стіною. Каскадер каже, що трюк планував десять років, адже слід було врахувати все до найменших дрібниць.

"Якщо маєш мрію, то слід тяжко працювати для її досягнення. Мені знадобилося 10 років, щоби це зробити. Не можна здаватися, треба натхненно проштовхувати свою мрію. І якщо це робиш, якщо поряд люди, що підтримують і допомагають, то обов'язково здійсниш своє бажання", - поділився своїм досвідом Джеб Корліс.

Раніше американський серфер приголомшив магічним трюком під час змагань. Чоловік просто зник воді, а за мить знову стояв на дошці.

У Китаї каскадер пролетів у "костюмі-крилі" над Великою Китайською стіною і влучив у невеличку мішень

Джеб Корліс вистрибнув із гелікоптера на висоті майже двох тисяч метрів. Під час польоту він розігнався до швидкості майже 200 кілометрів за годину, і спрямував себе в мішень, яку його партнери розтягнули над великою стіною. Каскадер каже, що трюк планував 10 років. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: