"Мачо року" став архієпископ Парижа

Французькі жінки напередодні 8 березня нагородили чоловіків преміями на найбільш сексистські вислови.

Напередодні 8 березня у Франції присуджується премія "Мачо року" – за найбільш сексистські чоловічі вислови.

Цього разу "почесне звання" отримав архієпископ Парижа, кардинал Андре Ван-Труа. Він отримав золото за свою фразу про можливу участь жінок в католицьких службах. У листопаді 2008 року, виступаючи по радіо Notre Dame, він заявив: "Найскладніше - знайти компетентних жінок. Справа не в тому, щоб носити спідницю, а в тому, щоб мати щось в голові".

Як тільки архієпископ дізнався про присудження йому премії, то надіслав голові асоціації захисту прав жінок Chiennes de garde лист з вибаченнями, проте вони прийняті не були.

Срібним призером премії "Мачо року" став гуморист і ведучий французької радіостанції Europe1 Фабріс Ебуе. Він нагороджений за вислів: "Феміністки - це не тільки владні жінки або ті, у яких погано з сексом, але і лесбіянки!" При цьому зі всіх лауреатів як тільки Ебуе заявив, що особисто прийде на церемонію нагородження і отримає нагороду.

Третім найбільш сексистським висловом року стала заява письменника Франсуа Каванні. В одній зі своїх статей він прокоментував дії соціаліста Сеголен Руайяль і держсекретаря США Гіларі Клінтон. Так, про Клінтон він написав: "Вона вся в червоних плямах, як горщик з геранню".

Церемонія нагородження пройде в Парижі 8 березня.

Читайте також:

На честь 8 березня усі жінки Туркменії отримали по 14 доларів

Новий уряд Ісландії очолила колишня стюардеса-лесбіянка

Учені порахували, що сексу вже 365 мільйонів років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: