Мадрасо тепер ніхто не віритиме

Відомого мексиканського політика викрили не тільки в нечесності у його професійній діяльності, але і в порушенні спортивного принципу fair-play.

Мексиканський політик Роберто Мадрасо, який в 2006 році балотувався на пост президента країни, позбавлений титулу переможця щорічного марафону в Берліні. 30 вересня Мадрасо виграв забіг у віковій категорії до 55 років, але через декілька днів з'ясувалося, що він значно скоротив дистанцію, повідомляє Associated Press. 

Організатори марафону проаналізували інформацію з мікрочіпа мексиканця, і виявилося, що він подолав 15-кілометровий відрізок дистанції за 21 хвилину. Світовий рекорд в забігу на 15 кілометрів рівний 41 хвилині і 29 секундам і належить кенійцу Феліксу Лімо

Загальний час Мадрасо на берлінському марафоні (42 кілометри і 195 метрів) склав 2 години, 41 хвилину і 12 секунд. 

Відзначимо, що в червні політик брав участь в марафонському забігу в Сан-Дієго (США) і показав час 3 години, 44 хвилини і 6 секунд. Тоді мексиканець не був помічений ні в яких порушеннях. 

У Мексиці інцидент з Мадрасо вже став популярним приводом для жартів. Зокрема, політику пригадали, що в своїй передвиборній кампанії в 2006 році він перевищив обмежений законодавством максимальний бюджет на десятки мільйонів доларів. 

Сам мексиканець пояснював це тим, що закладені до бюджету кампанії гроші у нього відібрали грабіжники, і він був вимушений витрачати додаткові засоби. 

Під час передвиборної гонки 2006 року опоненти політика використовували гасло "Ви вірите Мадрасо? Я теж ні!"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: