Маленький Гітлер залишився без святкового торту

Трьохрічний американець Адольф Гітлер зі штату Нью-Джерсі залишився без святкового торта на день народження.

Супермаркет ShopRite відмовився прикрасити солодощі написом "З днем народження, Адольф Гітлер!", пише Frankfurter Rundschau.

Гітлер
Frankfurter Rundschau
Батьки Адольфа Гітлера не вбачають нічого поганого в імені хлопчика
В США ця історія викликала неабиякий резонанс. До родини Гітлера стала надходити купа листів, в яких люди висловлювали своє обурення.

Втім, батько хлопця - 35-річний Хіт Айсідор Кемпбелл – закликав їх до терпимості, а на супермаркет подав позов до суду.

"Ці хлопці з ShopRite живуть в іншій епосі. Вони кажуть мені, що Гітлер убив безліч людей. А я їм кажу, що той Гітлер помер. А це просто маленький хлопчик", - обурився батько Адольфа.

Як відзначає Frankfurter Rundschau, батько сімейства давав інтерв'ю у вітальні, прикрашеною свастикою і кортиками з символікою SS.

Під час бесіди з журналістами Кемпбелл, предки якого, за його власними словами, жили в Германії, був одягнений в чоботи військовослужбовця вермахту.

До речі, своїх двох дочок Айсидор Хіт і його дружина Дебора теж назвали, м'яко кажучи, нетривіально - Джослін Еріан Нейшн (з англ. - арійська нація) і Хонцлер Хінлер Жанін (названа на честь Генріха Гімлера).

Американські відомства безсилі у випадках, схожих на цей: свобода слова і думок, закріплена в першому доповненні до конституції США від 1791 року, традиційно дотримується дуже суворо.

Нагадаємо, справжні нащадки Гітлера також живуть у США. Троє синів племінника фюрера домовилися між собою не залишати потомків, таким чином перервавши цей рід.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: