Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Маленький американець за допомогою краваток рятує безпритульних тварин

Юний кравець рятує чотирилапих.

У Нью-Джерсі (США) 12-річний Даріус Браун допомагає чотирилапим знайти нові домівки за допомогою краваток. Про це розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

Його називають маленьким героєм, бо він допомагає покинутим тваринам із притулків знайти нових господарів. Кожному хвостатому він шиє яскраву краватку, щоб цуцика чи кицьку помітили потенційні господарі. Багато "моделей" Даріуса вже знайшли свої родини, але хлопець не думає зупинятися. Щодня він сідає за комп'ютер, малює нові ескізи, сам обирає тканину і сам шиє.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I once read that "All the magic happens when you step outside of your comfort zone" and that's just what I did. My design for the New York Pet Fashion Show is complete. Today, I created a Dashiki for myself with help from my sewing instructor Ms. Brandi. It's not complete but it came out great so far. I can't wait to show you all. "Sir Darius Brown Collection" Comming Soon!!! . . #blackhistorymonth #sirdariusbrown #beauxandpaws #boyssewtoo #sew #dashiki #culture #heritage #youngceo #entrepreneur #sirdariusbrowncollection #bowties #fashion #petfashion #menfashion #womenfashion #kidsfashion #fastlearner #notjustabasketballplayer #notjustaswimmer #notjustascholar #notjustasinger #idoitall #imwellrounded #talented #blessedandhighlyfavored #focused #motivated #ittakesavillage #ujima

A post shared by Beaux and Paws (@sirdariusbrown) on

"Щоразу я такий схвильований! Я кидаю собі виклик і виходжу із зони комфорту, аби одного дня створити щось більше, ніж краватка", - каже хлопець.

Даріус мріє допомагати притулкам у всьому світі. Така думка прийшла до хлопця всього у вісім років. Він завжди любив і навідував безпритульних чотирилапих, а коли почав допомагати сестрі Дажаї шити сукні, то вигадав, як реалізувати мрію.

У 11 разом із сестрою він заснував компанію "Beaux & Paws", яка продає краватки для дорослих і безкоштовно віддає такі ж для притулків. Юний бізнесмен-меценат миттю став мегапопулярним у мережі. За його роботою слідкує майже півсотні тисяч Instagram-підписників.

Про хлопця пишуть американські видання та знімають сюжети на телебаченні. А нещодавно підлітка з чуйним серцем відзначили престижною нагородою молодих лідерів "Excel Honours", і вже номінували на нову - від благодійного фонду "Black Cotton".

Слова подяки Даріусу того року висловив листом і експрезидент США Барак Обама.

"Це надзвичайна гордість, бачити, чим ви займаєтесь, містере Даріус!  Я переконаний, доки ви продовжуєте шукати способи допомогти іншим, наше майбутнє буде яскравим", - сказав він.

Нагадаємо, 18 червня повідомлялося, що Нідерланди стали першою у світі країною, де немає безпритульних собак.

ВідеоУ США 12-річний хлопчик шиє собакам краватки, щоб допомогти їм швидше знайти господарів

У Штатах живе хлопчик, який добровільно допомагає чотирилапим знайти нові домівки. І для цього шиє їм краватки! Як таким чином йому вдалося знайти прихисток для десятків тисяч хвостатих - побачимо далі.   

У США 12-річний хлопчик шиє собакам краватки, щоб допомогти їм швидше знайти господарів

Залиште свій коментар

Вибір редакції