Маленький "терорист": тримісячному британцю відмовили у в'їзді у США через помилку в анкеті

Помилка в анкеті обійшлася сім'ї приблизно в три тисячі фунтів стерлінгів.

Посольство США в Лондоні викликало на співбесіду тримісячного малюка, громадянина Британії, через помилки у візовій анкеті.

Немовля Харві Кеньон-Кейрінс разом з членами його сім'ї повинен був відправитися на відпочинок в Орландо, штат Флорида, пише The Guardian.

Однак його дідусь Пол Кеньон, заповнюючи анкету на внука, помилково ствердно відповів на питання: "Ви плануєте займатися, або коли-небудь займалися терористичною діяльністю, шпигунством, диверсіями, або геноцидом?".

Таким чином дитині відмовили у в'їзді в США, а щоб виправити помилку, його довелося везти на співбесіду в Лондон з графства Чешир. Дорога туди і назад зайняла близько 10 годин.

"Я не міг повірити, що вони не побачили, що це була справжня помилка, і що тримісячна дитина не може завдати ніякої шкоди нікому", - сказав 62-річний дідусь малюка.

Через відмову батьки дитини були змушені здати квитки в США, а потім купувати нові. У підсумку, як повідомив виданню дідусь, помилка в анкеті обійшлася приблизно в три тисячі фунтів стерлінгів (більше 3,5 тисячі євро). 

Нагадаємо, раніше екіпаж рейсу Turkish Airlines відсвяткувала прибуття додаткового пасажира на висоті 12 800 метрів: стюарди прийняли пологи в жінки, яка народила дівчинку під час польоту. Пасажири також допомогали під час народження дитини, яке почалося незабаром після зльоту літака зі столиці Гвінеї Конакрі до Стамбула. 

Фотогалерея Вітаємо на борту, принцесо! Екіпаж літака прийняв пологи на висоті майже 12 тисяч метрів (2 фото)

Залиште свій коментар