Маленького Гітлера забрали до притулку

Трьох дітей з американської родини, яка надто захоплюється нацистської символікою та ідеями, забрали до дитбудинку.

Трьохрічного американця Адольфа Гітлера та його молодших сестри Джойслін Еріен Нейшн (з англ. - арійська нація) і Хонцлер Хінлер Жанін (названу на честь Генріха Гімлера) забрали з батьківського будинку до притулку.

Представниця органів опіки штату запевнила Associated Press, що дітей зазвичай не забирають у батьків просто через те, що у них незвичні імена, але відмовилася більш детально прокоментувати цю подію.

Сім'я Кемпбелів мешкає у місті Холланд-Тауншип в штаті Нью-Джерсі. У грудні 2008 року батьки дітей Хіт і Дебора Кемпбел привернули увагу преси, коли місцева кондитерська відмовилася написати на іменинному торті для їх сина "З днем народження, Адольф Гітлер!".

Як повідомляють місцеві ЗМІ, батьки дітей надмірно захоплюються нацистською символікою та ідеями. Так, вітальня їх будинеку прикрашена свастиками і кортиками з символікою SS, свастика намальована і на їх сімейному авто.

Засідання з питання про опіку над дітьми Кемпбелл відбудеться у четвер. У суді не стали давати жодних прогнозів щодо того, чи позбавлять Кемпбелів батьківських прав.

Читайте також:

Маленький Гітлер залишився без святкового торту
У США поліцейські застрелили студента у формі Гітлера
В Німеччині знову з'явився Гітлер

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: