Малюків-сурікатів, що народилися в неволі в Сіднеї, показали публіці

Малюки-сурікатів, що народилися в зоопарку Сіднея вперше за останні дев'ять років, вперше "з'явилися на публіці". Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Дитинчатам, які з'явилися в зоопарку Сіднея знадобилася допомога в "освоєнні" нових територій – вони вперше за 28 днів покинули нору, в якій народилися.

Сурікати Занзібар і Найробі – справжній успіх доглядачів сіднейського зоопарку. Тепер в зоопарку Тарагона живе ціла сім'я з дев'яти сурікатів. Мати малят – Малаві – була привезена в Тарагона з іншого зоопарку в рамках спеціальної програми по розмноженню сурікатів. Самців і самок з різних зоопарків спарювали, щоб добитися "невеликої біорізноманітності".

Малаві виношувала дитинчат 77 днів, при народженні Занзібар і Найробі важили близько 40 грам. Тепер Найробі важить 159 грамів, а його брат Занзібар – біля 130 грамів. Доглядач розповідає, що малята дуже швидко ростуть – вони досить багато їдять, і поведінка їх дуже схожа на поведінку дорослих сурікатів.

Поки маленькі сурікати проводять майже весь час усередині своїх нірок, і доглядачі ради цьому, адже малята можуть стати легкою здобиччю для пролітаючих орлів.

Читайте також:

У Мексиці бик втік з кориди

Верблюди, що застрягли на двох кордонах, нарешті дісталися до Болгарії

Пара одеських дельфінів вміє лікувати людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: