Марки із зображенням солдатів

Британська пошта на честь 350-річчя появи в армії військової форми випустила серію поштових марок.

Марки
BBC
На марці зображена жінка в сучасному камуфляжі.
Королівська пошта Великобританії на честь 350-річчя появи в армії Об’єднаного Королівства військової форми випустила в четвер серію поштових марок із зображенням солдатів у формі різних сторіч, повідомляють британські ЗМІ.

На шести кольорових знаках поштової оплати можна побачити, як виглядали британські військовослужбовці в 17, 18, 19 століттях, за часів Першої і Другої світових воєн. На одній марці зображена жінка в сучасному камуфляжі.

"Завдяки цим маркам можна зрозуміти, як видозмінювався формовий одяг солдатів від барвистих і яскравих костюмів 17 століття до камуфляжу", - сказала голова відділу спеціальних марок Королівської пошти Великобританії Джульєта Едгар.

Найближчим часом Королівська пошта планує випустити ще два комплекти ювілейних поштових марок. Так, наступний набір з'явиться у 2008 році і буде присвячений формі Королівських ВПС. Ще одна серія поштових знаків, на якій буде зображено форму Королівського флоту, вийде у 2009 році.

Наступного місяця Королівська пошта планує випустити серію марок, присвячених "діамантовому" (60-річним роковинам) весіллю королеви Єлизавети Другої і герцога Единбурзького Філіпа.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: