Машина для вбивства. Як у Мережі кепкують з Яценюка-"придністровського бойовика"

Юзери розписують сценарії боїв за  участю українського політика. 

Чергові надумані звинувачення російських слідчих щодо екс-прем‘єра України Арсенія Яценюка викликали у соціальних мережах шквал жартів та коментарів.

Цього разу в рамках розслідування у так званій "чеченській справі" РФ "ідентифікувала" Яценюка як учасника боїв у Придністров'ї. У матеріалах справи з'явилося фото членів УНА-УНСО 1992 року, а в рамках "експертизи" одного з них охрестили Яценюком. І нічого, що на фото взагалі не можна роздивитися обличчя людини.

Користувачі тепер називають українського політика "машиною для вбивства" і жартома розписують сценарії кривавих боїв за його участю.

Долучився до тролінгу і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. 

Якось на фракціі Арсєній розказав історію, від якої всі довго не могли вилізти з під стільців: "Франкфуртський аеропорт....

Опубликовано Вікторіей Сюмар 13 сентября 2017 г.

А теперь путинские соколы раскрыли еще одну страничку биографии Кровавого Кролика: оказывается, зверствовал он, поблески...

Опубликовано Yevheniy Kuzmenko 13 сентября 2017 г.

Нагадаємо, 8 вересня 2015 року глава Слідчого комітету Росії Олександр Бастрикін повідомив, що екс-прем'єр України Арсеній Яценюк в середині 1990-х років воював проти Збройних сил РФ у складі "карального загону" в Чечні. Слід зауважити, що в 90-х роках Яценюк закінчив школу і навчався на юридичному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Сам Яценюк назвав обвинувачення клінічним діагнозом російської влади. Єссентукський міський суд Ставропольського краю РФ у відповідь ухвалив рішення про заочний арешт українського політика.  

ВідеоПовна і схиблена маячня: Яценюк відреагував на свій заочний арешт у Росії

Залиште свій коментар