Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Маски на будь-який смак та породу. Як китайці "захищають" від коронавірусу своїх улюбленців

Власники чотирилапих активно модифікують маски для тварин.

Під час епідемії смертоносного коронавірусу в Китаї та зважаючи на те, що він може передаватися від тварин, китайці по-різному намагаюься "вберегти" своїх домашніх улюбленців.

Станом на 11 лютого в світі через коронавірус померли понад тисячу осіб. Загальна кількість підтверджених випадків коронавірусу в світі перевищує 42,6 тисячі.

Більшість випадків залишається в материковому Китаї. В епіцентрі розповсюдження нового вірусу - в китайській провінції Хубей - померли щонайменше 974 людини. Хворих - понад 31,7 тисячі осіб, із них майже 1300 пацієнтів перебувають у критичному стані. Тих, які після курсу лікування вилікувалися, - понад дві тисячі.

На вулицях міст на фото та відео все частіше фіксують тварин в масках інколи саморобних, а інколи звичайних, але модифікованих.

ТСН.ua зібрав найцікавіші світлини з Мережі та пропонує поглянути, як коронавірус з Китаю змінив життя домашніх тварин.

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба вже отримала тимчасову назву NCP (Novel Coronavirus Pneumonia). Вона поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Схоже, джерелом спалаху є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції