Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мати найбільш схожих близнючок у світі хоче, щоб вони завагітніли одночасно від одного чоловіка

Малята стануть одночасно єдинокровними та двоюрідними братами чи сестрами.

Найідентичніші близнючки у світі Анна та Люсі Децинк розповіли, що їхня мати забажала, або вони народили дітей від їхнього спільного хлопця одночасно.

Про це пише New York Post.

33-річні сестри зустрічаються з 35-річним Беном Бірном. Дівчата зізналися, що їхня мати хоче, щоб і Анна, і Люсі одночасно завагітніли та народили дітей від їхнього обранця. Блюзнючки не проти такого розвитку стосунків, однак не знають, як завагітніти у один час.

Якщо сестрам вдасться народити малюків, то вони будуть єдинокровними (адже народжені від одного батька) та двоюрідними (через те, що матері різні) братами чи сестрами одночасно. 

Раніше обидві близнючки хотіли одружитися на Бенові, хоча багатоженство заборонене австралійським Законом про шлюб 1961 року.

Пара з Перта, що у Західній Австралії, познайомилася з механіком Бірном у 2012 році, незадовго до того, як знайшли популярність.

"Ми знали, що деякі хлопці можуть подумати, що було б цікаво зустрічатися з близнюками, і вважати нас трофеєм, тому ми повинні були бути впевнені, що Бен щиро кохає нас обох, перш ніж ми погодимося зустрічатися із ним”, - додали жінки.

Близнючки все ж почали зустрічатися, і Бірн, який жив за 40 хвилинах їзди від будинку, переїхав з дівчатами і їхньою мамою через рік, щоб жити разом.

"Бен ставиться до нас абсолютно однаково. Якщо він цілує Анну, він одразу ж цілує мене і тримає нас обома руками, коли нас немає. Ми ніколи не відчуваємо ревнощів, тому що знаємо, що він кохає нас так само. Ми спимо разом, але це не схоже на "трійку", тому що ми з Анною не вступаємо у контакт одна з одною. Деякі люди кажуть, що це огидно, але нам це підходить", - пояснила Люсі.

Нагадаємо, близнючки Анна і Люсі Децинк хотіли виглядати іще більш однаково і погодилися на хірургічну операцію. На операції Анна і Люсі витратили 250 тисяч доларів, і за це отримали нове волосся, довші вії і більші губи. Тепер сестри жалкують про свій вибір.

Фотогалерея “Найбільш схожі близнючки у світі" зробили пластику обличчя і стали Instagram-зірками. Тепер жалкують про це (18 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції