Мати вісьмох близнят заробляє на життя рекламою кастрації

Думки американців з приводу матері-героїні розділилися: одні захоплюються нею, інші вважають дармоїдкою, що живе за рахунок суспільства.

Мешканка Каліфорнії Надя Сулейман, яка стала всесвітньо відомою, народивши минулого року вісьмох близнят, влізла в борги, не в змозі прокормити велику родину. Жінка була змушена укласти договір з організацією по захисту прав тварин про те, що поряд з хвірткою будинку її батьків висітиме плакат: "Не допускайте того, щоб ваша собака або кішка став мамою восьмерні. Стерилізуйте або каструйте".

Надя Сулейман стала знаменитою після того, як у січні 2009 року народила одразу вісім близнят. Думки американців з приводу матері-героїні (у Наді до того вже було шість дітей) розділилися. Одні захоплювалися цією жінкою, інші вважали її дармоїдкою, що бажає жити за рахунок суспільства.

У прихильників другого підходу були вельми серйозні аргументи. Надя завагітніла в 2008 році шляхом штучного запліднення, знаючи, що буде не в змозі прогодувати ще одну дитину. Вона жила в будинку батьків і не мала коштів для існування, отримуючи соціальну допомогу.

Рік тому стало відомо, що у батьків Наді - Ед-Доуда і Анжели Сулейман - є проблеми з виплатами за будинок в Уїттері (графство Лос-Анджелес), в якому проживає ця численна родина. Якщо рік тому йшлося про заборгованість в десятки тисяч доларів, то тепер від родини Сулейман потрібна одноразова виплата всієї вартості будинку у розмірі 450 тисяч доларів. Причому гроші ці повинні були бути виплачені ще 10 березня. Взяти таку суму батькам Наді нема звідки.

Дізнавшись про цю проблему, Стівен Хірш – власник компанії Vivid Entertainment, що спеціалізується на випуску "фільмів для дорослих", – зробив Наді Сулейман повторну пропозицію: знятися в порнофільмі за хороші гроші. Якщо рік тому він пропонував їй 1 мільйон доларів (йшлося про восьмисерійний фільм, який включав секс з вісьмома чоловіками), то тепер вирішив зробити скромнішу, але вельми практичну пропозицію: погасити за один порнофільм за участю Наді всі борги родини Сулейман.

Більш того, Хірш каже, що готовий підписати договір "на умовах Наді" – такий, за яким вона сама могла б вибирати собі партнерів для зйомок у порнофільмі або навіть знятися разом з непрофесійним актором, який особисто їй подобається як коханець.

Але, судячи з заяв адвоката родини Сулейман, Надя як і раніше категорично відкидає подібні нескромні пропозиції.

Зате, відмовляючи Vivid, вона підписала договір з організацією по захисту прав тварин PETA про те, що поряд з хвірткою будинку її батьків висітиме плакат наступного змісту: "Don't Let Your Dog or Cat Become an Octomom. Always Spay or Neuter" ("Не допускайте того, щоб ваша собака або кішка став мамою восьмерні. Стерилізуйте або каструйте").

За словами адвоката, Надя та її батьки погодилися терпіти поряд зі своїм будинком цей знущальний напис всього за 5 тисяч доларів. Крім того, PETA пообіцяла протягом місяця, поки даний плакат висітиме біля будинку Сулейман, забезпечувати 14 Надіних дітей (віком від 1 року до 8 років) вегетаріанськими гамбургерами і хот-догами.

Враховуючи ту обставину, що навколо будинку Сулейман постійно товчуться журналісти з відеокамерами, і їх армія повинна помітно вирости, якщо багатодітну родину примусово виселятимуть, PETA недорого купила прекрасну рекламу ідей гуманізму через кастрацію.

В американській пресі з'являлися повідомлення про те, що Надя Сулейман зуміла заробити чимало грошей на ажіотажі навколо народження вісьмох близнят. Вона брала плату за інтерв'ю і фотографії, погоджувалася брати участь в телевізійних ток-шоу тільки за пристойний гонорар, підписала договір з європейською компанією Eyeworks, за яким протягом найближчих трьох років її діти зароблять майже 250 тисяч доларів. Але, за словами її батьків, вони цих грошей не бачать, оскільки Надя все витрачає "на іграшки-дрібнички і манікюр-педикюр". Хоча на журналістів, які встигли познайомитися з Надею Сулейман, ця жінка не справляла враження легковажної марнотратки, скоріше навпаки, на переговорах вона поводилася як справжня "бізнес-вумен".

Народження відразу вісьмох дітей зафіксовано в історії США всього двічі. Вперше жінка народила вісім дітей у місті Х'юстон у 1998 році. Тоді шість дівчаток і два хлопчики з'явилися у 27-річної Нкем Чукву - дружини іммігранта з Нігерії. Одна дитина померла через тиждень. Решта сестри: Ібьюк, Гором, Чіді, Чима і Ехерем - а також брати Ікем і Джіок в грудні 2008 року відсвяткували свій перший "круглий" ювілей. Всього ж у світі "восьмерняшкі" з'являлися вісім разів. Кожен раз виживали не всі немовлята.

Читайте також:

У США лікаря виключили зі спілки за народження вісьмох близнюків

Американці, яка народила 8 дітей, запропонували знятись в порно

Вагітна африканка чекає одразу 12 дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: