Мавпа вбила кокосом свого господаря

Тайська мавпа вбила свого господаря за те, що він примушував її добувати для нього кокосові горіхи, коли вона не хотіла.

В Таїланді мавпа кинула кокос прямо на голову своєму господарю, 48-річному Леіліту Янчуму, від чого той помер на місці.

Таким чином тварина помстилася Янчуму за те, що він примушував її забиратися на пальму за плодами, які збирався продати, пише британське видання The Daily Mail з посиланням на тайські ЗМІ.

Янчум примушував мавпу лазити за горіхами навіть тоді, коли тварина відмовлялася підкорятися вимогам господаря. Повідомляється, що таєць бив мавпу, якщо вона не хотіла підніматися на пальму. Вдова загиблого заявила, що коли сім'я придбала примата, він не був агресивним.

Нещодавні висновки вчених про поведінку приматів дозволили зробити припущення про те, що мавпа спланувала вбивство свого власника.

Так, дослідники встановили, що мавпи володіють здібностями до планування своїх дій в майбутньому. Учені протягом 10 років спостерігали поведінку самця шимпанзе Сантіно, який мешкає в шведському зоопарку.

Виявилося, наприклад, що мавпи в спокійному стані можуть заготувати щось, що знадобиться їм в майбутньому. Так, рано вранці, ще до відкриття зоопарку, 31-річний Сантіно запасається каменями, а біля полудня "розстрілює" ними глядачів. Втім, він не дуже добре цілиться, тому до людей каменюки часто не долітають.

Читайте також:

Бабуся Обами воюватиме з мухою цеце

Чотирирічний тайванець виграв у лотерею безлюдний острів

Орангутанг зробив прогрес в науці - навчився свистіти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: