Мавпи з Харківського зоопарку п'ють чай з лимоном для профілактики грипу

Мавпи схильні до багатьох людських хвороб, тому у Харківському зоопарку для них створили "антигрипозні" умови.

Для профілактики грипу працівники Харківського зоопарку підтримують у приміщенні, де мешкають мавпи, постійну температуру, вентилюють його, а тваринам дають пити чай с малиною і лимоном.

"Робиться все те, що роблять люди, щоб не захворіти", - розповів директор звіринцю Олексій Григор'єв.

Він зауважив, що наразі усі тварини здорові. Але мавпи схильні до багатьох людських захворювань, зокрема грипу (як уточнив фахівець, звичайного, а не "свинячого").

Інші види тварини на грип практично не хворіють. Дуже рідко випадки захворювання зустрічаються у єнотів. За словами директора зоопарку, щоб не захворіти, раціон у тварин, так само, як і у людини, має бути збалансований.

"Тоді, навіть якщо вірус потрапить в організм, хвороба проходитиме легше і з меншими негативними наслідками", - зазначив Григор'єв.

Зараз усі масові заходу в Харківському зоопарку перенесли у зв'язку з тритижневою забороною на масові заходи, але сам парк відкритий для відвідувачів.

"Якщо ви пройдетеся по зоопарку, то побачите, що тут людей менше, ніж просто на вулиці. Можливість з кимсь зустрітися і заразитися значно нижча, ніж на трамвайній зупинці, в метро і на вулиці. Завдяки ботанічному складу рослин, і хвойних, і листових, в зоопарку створений особливий мікроклімат. Рослини сприяють тому, що повітря насичене фітонцидами - речовинами, які блокують багато вірусів, зокрема і грипу", - зауважив Григор'єв.

Читайте також:

В США на свинячий грип захворів кіт

Американська свиня підчепила "свинячий грип" від людини

Друга хвиля епідемії грипу накриє Україну в січні-лютому

Що робити, щоб не захворіти на свинячий грип

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: