McDonald's вперше розкрив таємниці приготування картоплі-фрі (відео)

Телеканалу Discovery вдалося дізнатися, як готується картоплі-фрі для ресторанів швидкого харчування.

McDonald's
"Руйнівники легенд" розкрили секрети картоплі-фрі в McDonald's
Процес приготування картоплі-фрі вперше показали на телеекранах. Він був показаний в американському телешоу Mythbusters ("Руйнівники легенд") на телеканалі Discovery.

Як з'ясувалося, мережа "Макдоналдс" додає в свою картоплю-фрі покращувачі та стабілізатори кольору, пише The Daily Mirror.

Вивчивши процес приготування картоплі-фрі, знімальна група з'ясувала, що нарізану у вигляді соломки сиру картоплю вмочують в декстрозу (природний підсолоджувач), щоб домогтися золотистого кольору під час смаження.

Потім у нього додають пірофосфат натрію (неорганічна харчова добавка-стабілізатор) з метою зберегти колір напівфабрикатів на шляху від фабрики до ресторану. Як зазначається у відео, на виробництві нарізану картоплю перед відправкою обсмажують до неповної готовності, а потім заморожують.

"Я знаю, про що ви думаєте. Ви запитуєте себе: чи взагалі це картопля?" - поставив глядачам питання ведучий передачі Грант Имахара. Потім він нагадав, що "Макдоналдс" позиціонує дану страву як просту і натуральну, що складається тільки з картоплі, олії та солі.

Кореспондент передачі побував на фабриці, що виробляє картоплю-фрі для мережі швидкого харчування, з дозволу "Макдоналдса". Метою візиту було розвінчання чуток про ненатуральність фірмової страви мережі ресторанів швидкого харчування.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: