Мемуари 18+: зірка Disney розповість, чому проміняла Голлівуд на кар'єру в порно

Мемуари 18+: зірка Disney розповість, чому проміняла Голлівуд на кар'єру в порно

Maitland Ward

У "гарячих мемуарах" Ворд розповість про перехід від зйомок в серіалі Disney до успішного порнопроєкту Deeper.

Зірка комедійного серіалу Disney "Хлопець пізнає світ" Мейтленд Ворд розповість у мемуарах, чому залишила роботу в Голлівуді задля кар'єри в порноіндустрії.

Про це повідомляє New York Post.

Зазначається, що "Simon & Schuster" видасть дебютну книгу 44-річної акторки "Моя втеча з Голлівуду: чому я пішла, щоб стати порнозіркою" в 2022 році.

За словами Ворд, у своїх "гарячих мемуарах без обмежень" вона розповість про зйомки в серіалах "Хлопець пізнає світ" та "Зухвалі і красиві", а також про перехід до успішного порнопроєкту Deeper, від якого вже отримала низку винагород.

Акторка вже написала декілька глав із "кумедними історіями з порноіндустрії" зі свого досвіду. "Це буде схоже на "Секс у великому місті", - додала жінка. 

Ворд вказала, що великим стимулом для того, щоб розповісти свою історію, для неї стали фанати, зокрема жінки покоління Y.

Зауважимо, що у квітні Ворд оголосила про повернення на мейнстримне телебачення і роботу над комедійним серіалом "The Big Time", де в центрі сюжету - "всесвітньо відома суперзірка для дорослих".

Попри це, Ворд не планує припиняти зніматися в порно і користуватися платформою OnlyFans, бо хоче підкорювати обидві галузі. 

"Я була сміливою і вільною у своїй сексуальності, і це дійсно дало мені силу. Коли я була подібна до невинної квітки, я дозволяла усім диктувати, що мені робити або ким я повинна бути", - поділилася акторка.

Зауважимо, що багато порноакторок прийшли до індустрії "кіно для дорослих" не від хорошого життя і за час своєї роботи піддавалися насильству, страждали від депресій, робили пластичні операції. Деякі дівчата змогли піти з цього бізнесу, а хтось поплатився через нього своїм життям. 

Про життя найвідоміших зірок відвертого кіно читайте в матеріалі ТСН.ua.

Нова скандальна порнографічна соцмережа – "Секретні матеріали"

Нова скандальна порнографічна соцмережа – "Секретні матеріали"
Наступна публікація