Мера Буенос-Айреса оштрафували за неявку до психлікарні

Відомий своїми гучними заявами мер Буенос-Айреса Маурісіо Макрі не виконав рішення суду та не з'явився до психіатричної лікарні.

Мера столиці Аргентини Буенос-Айреса Маурісіо Макрі оштрафували на 30% вересневої зарплати, оскільки він не з'явився до психіатричної лікарні імені Тобар Гарсіа.

До спеціалізованого закладу мер мав прийти зовсім не на огляд, а щоб юридично засвідчити припинення ремонту в будівлі. До цього Макрі зобов'язав адміністративний суд, який розглядає справу про недостатнє фінансування госпіталю мерією міста.

Особа Макрі постійно привертає пильну увагу місцевої преси. Великого резонансу набула його заява під час обговорення законопроекту про ЗМІ: він охарактеризував чинний уряд Аргентини як "найбільш фашистський за останні роки".

Нагадаємо, мера Києва Леоніда Черновецького український парламент також намагався відправити до психіатрів – його якраз на медичний огляд, зважаючи на дивну поведінку міського голови. Утім, зробити цього не вдалося, так як примуса психіатрична експертиза заборонена законодавством.

Читайте також:

У Австралії вийшла книга "Путівник у світі офісних психів"

Черновецький: ВР хоче відправити мене в психушку. Я буду скаржитися в Ленінград

Російський олігарх відправив керувати "Аерофлотом" свого тримісячного сина

Глава Microsoft вихопив у працівника iPhone і розтоптав його ногами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: