Мережа піцерій в Японії запропонувала роботу за 30 тис дол на годину

Мережа піцерій в Японії запропонувала роботу за 30 тис дол на годину

Фото timeout.ru

На честь 25-річчя початку роботи в Японії мережа піцерій американського бренду оголосила про готовність прийняти на тимчасову роботу працівника за 30 тис. дол. на годину.

Мережа піцерій американського бренду "Доміно Піца" в рамках кампанії на честь 25-річчя початку роботи в Японії оголосила про готовність прийняти на тимчасову роботу працівника, якому будуть платити 2,5 мільйона єн на годину (більше 30 тисяч доларів).

Вимоги до співробітника гранично прості - він повинен бути доросліше 18 років. Досвід і навички роботи не потрібні. Працівникові виділять формений одяг, а обов'язки його будуть полягати в тому, щоб "підняти всім настрій на честь 25-річчя відкриття піцерій в Японії". Співробітник буде найнятий всього на один день.

Між тим, середня зарплата для тимчасового працівника в "Доміно Піца" не перевищує дев'ять доларів на годину.

Крім того, в рамках рекламної кампанії "Доміно Піца" оголосила, що всім відвідувачам молодших 20 років, які народилися у річницю відкриття першого ресторану "Доміно Піца" в Японії - 30 вересня - на день народження будуть дарувати безкоштовну піцу.

Ще однією акцією стане продаж піци з найбільш дорогих делікатесів - фуа-гра, крабів, дорогих сортів сиру і так далі. Ціна піци не буде відрізнятися від звичайної - близько 30 доларів. Це буде піца-асорті з чотирьох різних видів, і називатися вона буде Quatro Anniversary на знак 25 років успішної роботи "Доміно Піца" на японській землі.

Читайте також:

Кількість вакансій в Україні збільшилася вдвічі

Шум на роботі визнали причиною хвороб серця

Названо час, коли краще просити начальника про підвищення

Повʼязані теми:

Наступна публікація