Мережа піцерій в Японії запропонувала роботу за 30 тис дол на годину

На честь 25-річчя початку роботи в Японії мережа піцерій американського бренду оголосила про готовність прийняти на тимчасову роботу працівника за 30 тис. дол. на годину.

Мережа піцерій американського бренду "Доміно Піца" в рамках кампанії на честь 25-річчя початку роботи в Японії оголосила про готовність прийняти на тимчасову роботу працівника, якому будуть платити 2,5 мільйона єн на годину (більше 30 тисяч доларів).

Вимоги до співробітника гранично прості - він повинен бути доросліше 18 років. Досвід і навички роботи не потрібні. Працівникові виділять формений одяг, а обов'язки його будуть полягати в тому, щоб "підняти всім настрій на честь 25-річчя відкриття піцерій в Японії". Співробітник буде найнятий всього на один день.

Між тим, середня зарплата для тимчасового працівника в "Доміно Піца" не перевищує дев'ять доларів на годину.

Крім того, в рамках рекламної кампанії "Доміно Піца" оголосила, що всім відвідувачам молодших 20 років, які народилися у річницю відкриття першого ресторану "Доміно Піца" в Японії - 30 вересня - на день народження будуть дарувати безкоштовну піцу.

Ще однією акцією стане продаж піци з найбільш дорогих делікатесів - фуа-гра, крабів, дорогих сортів сиру і так далі. Ціна піци не буде відрізнятися від звичайної - близько 30 доларів. Це буде піца-асорті з чотирьох різних видів, і називатися вона буде Quatro Anniversary на знак 25 років успішної роботи "Доміно Піца" на японській землі.

Читайте також:

Кількість вакансій в Україні збільшилася вдвічі

Шум на роботі визнали причиною хвороб серця

Названо час, коли краще просити начальника про підвищення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: