Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мережу обурило вірусне фото індійських студентів із коробками на голові

Так учні вирішували тести у школі.

Школа в Індії попросила вибачення після того, як у Мережі з'явилися фотографії студентів, які сидять у картонних коробках на головах під час іспиту, щоб перешкодити списуванню.

Про це пише CNN.

Працівник доуніверситетського коледжу Бхагат сфотографував студентів, що сидять із закритими картонними коробками на головах за партами. Передня частина ящиків була вирізана, що дозволяло студентам бачити свої парти і екзаменаційні листи, але не давало можливості списати.

Однак у Мережі школу почали засуджувати, а державний міністр освіти С. Суреш Кумар в своєму твітері заявив, що така шкільна практика "неприйнятна".

"Ніхто не має права ставитися до кого-небудь, як до тварин", - заявив Кумар.

 За словами адміністрації коледжу, коробки були необов'язковим експериментом, яки попередньо схвалили батьки. Із 72 студентів, що здали проміжні іспити в той день, лише 56 взяли участь в бокс-експерименті. Сатиш сказав, що учні привезли свої власні коробки в школу, і багато з них зняли їх 15-30 хвилин потому. 

Нагадаємо, у Великій Британії 14-річну Ліббі Тейлор-Форд з Уельсу шість разів поспіль змушували йти додому та переодягатися у “більш прийнятний” одяг.

Залиште свій коментар

Вибір редакції