Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Юзери після перегляду радять носити із собою серветки.

Користувачка твітера поділилася відео, на якому пасажир перемикає без рук канали на сенсорному екрані у літаку американської авіакомпанії.

Відео з’явилося у твітері.

Користувачка поділилася роликом свого товариша, якого немає у соцмережі. На кадрах видно пасажира, який зручно сидить у кріслі. Щоб не вставати зайвий раз та не змінювати позицію, він вирішує перемикати канали на телевізорі ногами. Він проводить по ньому ступнею, щоб змінити картинку на екрані.

Відео стало вірусним і зібрало 8,8 мільйона переглядів. Користувачі обурені поведінкою пасажира.

 "Дезінфекційні серветки - нова річ, яку я братиму з собою у подорож на літаку"

"Ось чому потрібно брати дезінфекційні серветки, куди б ви не пішли" 

Однак не всі юзери обурені поведінкою незнайомця. Один з користувачів припустив, що у чоловіка можуть бути проблеми зі здоров'ям, через які він не може нахилятися.

"Зауважу для всіх, хто поспішає засуджувати чоловіка: ґрунтуючись тільки на тому, що є в відео, ніхто з нас не може знати, чи є у цієї людини порушення в роботі м'язів. Можливо, він не може нахилятися вперед і дотягнутися до телевізора руками. Давайте менше засуджувати і виявляти більше співчуття"

Нагадаємо, син зняв на відео свого батька, який одягає на себе усі 13 сорочок, щоб не платити додатково за важкий багаж. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції