Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мережу підірвало відео із 82-річним дідусем у Києві, який продає мед із багажника "Tesla"

Мережу підірвало відео із 82-річним дідусем у Києві, який продає мед із багажника "Tesla"

У професійних колах Микола Улянич уже давно добре відома особистість

У Youtube виклали відео, як дідусь дістає банки з медом із багажника електроавтомобіля "Tesla". Це відео набрало більше 140 тисяч переглядів, тисячі поширень та перепублікацій. Пасічник Микола Улянич умить став знаменитим. Однак, у професійних колах він уже давно добре відома особистість. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Відео Мережу підірвав ролик, як у столиці чоловік на "Теслі" продає мед

Пан Микола фанат Ілона Маска, що надихнув компанію на створення "Tesla". Ціна машини  стартує від п'ятдесяти тисяч доларів. Пан Микола каже, що купив її в Америці дешевше, продавши попередній електромобіль, але ще досі віддає борги.  Тепер,  коли більше 140 тисяч люду передивилися ролик,- до Миколи Васильовича йдуть не лише по мед, а й по автограф.

Несподіваною популярністю пан Микола активно користується. Академік, автор десятків книжок і п’яти винаходів у бджолярстві, він пропагує здоровий спосіб життя. Він займається фітнесом, щонеділі не пропускає лазню. У свої 82 активно працює - каже все через постійний рух і правильне харчування.

Микола Васильович каже, що найдовші черги на ярмарках за солодощами і ковбасою - цукор і жири  вважає він, вкорочують віку українцям. Сам Микола Васильович узагалі не вживає цукру. Замінив його медом.  Він зібрав у своїх книгах понад 2 тисячі рецептів зі всього світу, щоби прожити якнайдовше і залишатись активним.

Пан Микола до своїх звичайних фітнес навантажень за останній рік додав йогу і тішиться, що у 82 почувається років на 20 молодшим. А до своєї раптової популярності ставиться з гумором, мовляв, скільки б відкриттів не зробив, а впізнаваним став завдяки випадковому відео.

Кореспондент ТСН Ірина Маркевич 

Залиште свій коментар

Вибір редакції