Мережу підкорює ролик із реакцією молодого татуся, який спостерігає за народженням дитини

Чоловік прикрив рот руками у здивуванні. 

Батьки ніколи не можуть повністю підготувати себе до такого дива, як пологи.

Зокрема, у Мережі з'явилося відео із захопливою реакцію молодого батька на народження його дитини, пише Mirror. Реакцію новоспеченого татка зафіксували камери під час знімання голландського реаліті-шоу, суть якого полягає у супроводі молодих батьків під час вагітності.

До слова, відео уже набрало мільйони переглядів. Зазначається, що чоловік підтримував свою дружину під час усієї вагітності, однак не зміг приховати яскраві емоції, коли прийшов час народження малюка.

Шок, страх і радість одночасно – такі емоції на обличчі молодого батька були під час того, як він став свідком народження дитини.

Похмурий чоловік спершу змінює свій вираз обличчя, дивлячись на лікарів, а потім закриває очі руками. Після цього молодий татусь все ж наважився відкрити очі і подивитися на народження дитини, однак у його погляді можна побачити страх. Також він прикрив рот руками у здивуванні. 

Нагадаємо, раніше у США студент вирішив випробувати на собі, як це бути вагітною та народжувати дитину. За допомогою спеціального пристрою він відчув той біль, що відчувають жінки при пологах. Хлопець протримався лише 20 секунд та попросив припинити експеримент. Його одногрупник тримав його під час цього випробування, казав дихати та почав сміятися, коли студент заволав від болю. 

Залиште свій коментар