Мережу сколихнуло відео примусового весілля 5-річної дівчинки на 11-річному підлітку

За попередніми даними, протягом двох днів близько 12 дітей були незаконно одружені.

У Мережі з'явилося приголомшливе відео примусового одруження 5-річної дівчинки на 11-річному хлопці на півночі Індії.

Інцидент стався у Раджастані в Індії. На кадрах знята масова церемонія шлюбу двох маленьких дітей.

Більшість дівчат плачуть, але одна дівчинка ридає просто нестримно, коли їй доводиться тримати за руку свого партнера-підлітка.

Усього близько 12 молодих людей були одружені в незаконній індуїстській церемонії.

Вони набагато молодші за мінімально встановлений законом вік в Індії для укладання шлюбу - 21 рік для жінок і 18 для чоловіків.

Як відомо, близько шести шлюбів було укладено протягом двох днів, на індуїстському фестивалі. Одна з наречених, п'ятирічна дівчинка одягнена в червоне індуїстську сукню нареченої і змушена була ходити навколо багаття зі своїм новим 11-річним нареченим. В цей час вона голосно плакала, проте чоловік змушує її завершити індуїстський весільний ритуал, який включає в себе ходіння навколо вогню сім разів. На думку батьків, такий вік вважається сприятливим для дитячих шлюбів в сільських районах Індії.

Ці кадри повинні бути підтверджені поліцією, які вже зареєстрували справу проти кількох сімей, які змусили своїх дітей укладати шлюб, але всі вони зараз повтікали або в укритті.

"Тільки-но ми дізналися про ці інциденти ми відправили команду, щоб знайти винних. Після того, як ми спіймаємо їх і ці шлюби визнають дійсними, суд прийме рішення про суворі заходи проти них", - повідомили у поліції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: