Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мережу замилувала перша зустріч новонародженого із мамою, яка лише вийшла з коми

У жінки виявили менінгоенцефаліт.

У Мережу потрапило відео із британкою, яка вийшла із коми і вперше бачить свого новонародженого сина. 

Про це пише Daily Mail.

У січні 2019 року мешканка британського міста Рекса на ім’я Беккі Рул потрапила до лікарні. Вагітна жінка скаржилася на сильний головний біль і сплутані слова. У пацієнтки і дитини в її утробі зафіксували занадто прискорене серцебиття. Тоді медики вирішили, що жінці потрібен кесарів розтин. Новонароджений син, якого назвали Джексоном, важив чотири кілограми і був здоровим. За хлопчиком впродовж тижня наглядали лікарі.

Медики боролися за життя Рул. У неї виявили менінгоенцефаліт - це запалення головного мозку та його оболонок, яке було викликане бактеріальною або вірусною інфекцією. Через погіршення стану Беккі, її ввели у штучну кому. Рут вдалося пройти лікування: за два тижні її вивели із коми. Тоді їй дозволили побачити її сина. 

Беккі розповіла, що лікарі пророкували втрату пам’яті, а у найгіршому випадку - смерть. Через хворобу у Рул сталася короткочасна втрата пам'яті. Вона не розрізняла смаки, а також не відчувала голоду або насичення Вона вчилась читати і писати заново. У лікарні вона провела понад місяць, наразі вона проходить відновлення вдома.

Нагадаємо, в британському місті Пул дворічна дочка врятувала матір, зателефонувавши своїй бабусі з маминого телефона. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції