Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мережу зворушило відео, де собака пильно стежить за улюбленою іграшкою у пральній машині

Пес не зводив погляд зі свого плюшевого друга.

Користувачів Мережі замилувало відео собаки на ім’я Хабс, який сумує за своєю улюбленою іграшкою - плюшевим ведмежатком. Ролик вже переглянули понад 730 тис. людей.

Відео опублікував господар собаки Жаклін Есте у Twitter.

У ролику собака нерухомо сидить поруч із пральною машиною і спостерігає за ведмедиком. Пес чекає, доки друга витягнуть, і він зможе знову гратися із ведмежатком. За словами господаря, Хабс ніколи так уважно не спостерігав за роботою машинки.

Згодом ведмедик знову був із Хабсом, і вони засинали разом. Однак вночі пес зірвався і пішов до кімнати, де пралась іграшка. Згодом пес зрозумів, що це був всього лише “поганий сон”, і ведмедик чекає на нього у його ліжку.

Нагадаємо, у Китаї очевидці зняли відео, на якому собака сидить на узбіччі та чекає на свою власницю. Вона загинула у ДТП три місяці тому. Пса прозвали "новим Хатіко". 

ВідеоХатіко по-покровськи. Пес, якого викинули на дорозі, вже рік чекає на господарів

Відданий собака вже рік чекає на господарів, які кинули його на узбіччі в зав'язаному мішку. Чоловік, який урятував пса, хотів забрати його до себе, але йти з ним собака відмовився. Зворушені такою вірністю жителі Покровки, що на Харківщині, зробили йому теплу буду і годують тепер усім селом.

Хатіко по-покровськи. Пес, якого викинули на дорозі, вже рік чекає на господарів

Залиште свій коментар

Вибір редакції