Мерія Едінбурга відібрала у дідуся і бабусі внуків на користь геїв

Шотландські соціальні служби прийняли рішення передати малолітнього брата і сестру для усиновлення гомосексуальній пар.

Шотландські соціальні служби прийняли рішення передати малолітнього брата і сестру для усиновлення гомосексуальній парі, не дивлячись на рішучі протести дідуся і бабусі дітей, повідомляє в середу британська газета Daily Mail.

Спочатку найближчі родичі п'ятирічного хлопчика і чотирилітньої дівчинки, чия 26-річна мати проходить лікування від героїнової залежності, мали намір забрати внуків до себе. Проте соціальний департамент мерії Едінбурга постановив, що занадто похилий вік пари (59 років чоловікові і 46 років жінці) не дозволить їм належним чином виконувати обов'язки опікунів.

Крім того, соціальні служби вказували, що дідусь дітей страждає стенокардією, а його дружина лікується від діабету.

Старше покоління сім'ї впродовж двох років, під час яких діти знаходилися в притулку, вело справу з подібним рішенням і змирилися з ним лише після того, як виявилися не в змозі оплачувати судові витрати.

Останній удар дідусь і бабуся отримали, коли дізналися, що внуків збираються передати сім'ї з двох чоловіків, хоча на усиновлення дітей претендували декілька гетеросексуальних пар.

У відповідь на протести дідуся соціальні служби заявили, що "він може або прийняти це рішення і у нього буде шанс бачити внуків двічі в рік, або він продовжить упиратися і тоді ніколи не побачить їх знову".

Усиновлення дітей гомосексуальними парами було узаконене в Шотландії в 2006 році, не дивлячись на те, що в ході обговорення було виявлено, що проти нього виступають 90% населення.

Читайте також:
Геї розкололи ООН
Лілі Аллен плекає лесбійські мрії
Співака Боя Джорджа засудили через гея

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: