Мерія Києва організувала гарячу лінію для охочих кинути курити

На думку лікарів, курці не здатні самостійно звільнитися від тютюнокуріння.

Із 2 жовтня цього року інформаційно-довідкова служба для киян Сall-центр Київської міської державної адміністрації організувала гарячу лінію для охочих кинути курити. Про це повідомили у Київській міськдержадміністрації.

Консультуватимуть курців співробітники Київського міського центру здоров'я тричі на тиждень - щопонеділка, щосереди і щоп’ятниці з 9:00 до 16:00.

"Відомо, що у багатьох курців з високим рівнем нікотинової залежності відмова від куріння супроводжується синдромом відміни, а численні спроби звільнитися від тютюнокуріння самостійно, часто невдалі. Саме у таких випадках рекомендується звертатися по допомогу до фахівців на гарячу телефонну лінію 15-51", - сказав головний лікар Київського міського центру здоров'я Отто Стойка.

За інформацією мерії, допомогу у відмові від куріння можна отримати також у антитютюновому клубі, який працює на базі Київського міського Центру здоров'я. Зустрічі у клубі проходять кожну третю п'ятницю місяця з 17:00 за адресою вулиця Дегтярівська, 25. Попередній запис за телефонами: 483-96-00 та 483-95-50

Депутати Київради на останньому засіданні III сесії, 9 липня, затвердили програму протидії зловживанню алкоголем та розповсюдженню наркотиків у Києві на 2009-2013 роки.

Читайте також:

За куріння в недозволених місцях оштрафували 28 тисяч українців

Україна витратить 6,7 млн гривень на боротьбу з курінням

Всі обмеження цін на сигарети будуть скасовані

Бюджет отримав рекордні прибутки від подорожчання сигарет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: