Мертвий наркоман шість годин катався в лондонському автобусі

Пасажир одного з лондонських автобусів помер від передозування героїном. Його не помічали більше шести годин.

В одному з автобусів Лондона впродовж шести годин катався мертвий наркоман. Тепер на співробітників транспортної компанії, з вини яких це сталося, чекає дисциплінарні стягнення.

25-річний Павло Модзельовські помер в автобусі вночі ще 19 січня. Водій автобуса на кінцевій зупинці подумав, що хлопець спить, намагався розбудити його, але не зміг. Як заявив водій в суді, після цього він поставив автобус в гараж, забувши про пасажира, пише The Daily Telegraph.

В гаражі автобус мали почистити і оглянути, але прибиральники не виконали свою роботу, а технічні фахівці перевірили механізм і не стали заглядати на другий поверх, хоча це наказано інструкцією.

Тільки на наступний ранок, коли автобус знов вийшов на маршрут, одна з пасажирок виявила тіло Модзельовські. У руці чоловіка знайшли шприц. Згодом судово-медична експертиза показала, що він помер від передозування героїном і отруєння алкоголем.

Днями в Лондоні закінчився судовий процес з цього приводу. Суд встановив, що якби на Модзельовські вчасно звернули увагу, його життя можна було б врятувати. Водночас присяжні лише порекомендували Лондонській автобусній компанії застосувати дисциплінарні стягнення до співробітників, з вини яких труп померлого залишався в автобусі.

Читайте також:

Американець-транссексуал народив другу дитину

Ніколя Саркозі врятував шофера від алкоголізму

В німецького школяра врізався метеорит

Директор училища отримував стипендії "мертвих студентських душ"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: