Мешканка Джорджії виявила в своєму будинку 100 тисяч бджіл (відео)

Автор
Яна КовальЯна Коваль
Дата публікації
Перегляди
1453
Мешканка Джорджії виявила в своєму будинку 100 тисяч бджіл (відео)

Така ситуація у будинку американки - не вперше.

Ліза Ормундт з міста Декейтер, штат Джорджія, виявила у себе в будинку під стелею гігантську колонію бджіл, яка налічувала понад 100 тисяч комах. На допомогу їй прийшли професіонали, які зробили в стелі отвір і зібрали бджіл в спеціальний контейнер, щоб випустити на волю подалі від житлових будинків.

Як пише CNN, Ормундт жартома називає себе королевою бджіл, адже гості поселяються у неї вдома вже в третій раз. Наприклад, в 2017 році фахівці видалили з-під її стелі величезну колонію з 120 тисяч особин.

Американка виявила бджіл після того, як помітила, що вони літають навколо її будинку і зникають. Після того, як спеціалісти подбали про комах, бджолами було заповнено два контейнери.

"Вони просто обожнюють цей будинок. Я не знаю, що це, схоже, що у них є табличка на стіні з написом: "Бджоли, ласкаво просимо, будь-ласка, переїжджайте", - прокоментував спеціаліст Боббі Чейсон.

Нагадаємо, що дослідники вперше виявили мумію вагітної жінки. Раніше вважали, що останки належать чоловікові-жерцеві, який жив між I століттям до нашої ери і I століттям нашої ери. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.