"Ми будемо приходити до вас мертвими": найбожевільніші висловлювання вбитого у Донецьку Захарченка

Дата публікації
Перегляди
7178
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Ми будемо приходити до вас мертвими": найбожевільніші висловлювання вбитого у Донецьку Захарченка

Фото: Reuters

Недотепні заяви колишнього ватажка "ДНР" завжди викликали глузування.

Вбитий у Донецьку ватажок угруповання "ДНР" Олександр Захарченко був відомий своїми одіозними і безглуздими висловлюваннями.

Напевно, найвідоміший вислів Захарченка - це його мрії про "взяття Британії". В інтерв'ю ще одному терористові Захару Прилепіну екс-ватажок бойовиків сказав:

"Я зараз не кажу [захопити] Київ. Насправді потрібно брати навіть не Берлін. Треба його пройти і взяти всю Британію як таку. Все зло нашої російської долі — це англосакси. Якщо ми візьмемо Британію, то настане золотий вік Росії".

Взагалі Захарченко регулярно обіцяв що-небудь захопити, особливо Київ. Наприклад, коли він коментував рішення суду передати Україні знайдене у Криму "скіфське золото", бойовик сказав: "Щойно ми візьмемо Київ, "скіфське золото" повернеться до Криму".

У жовтні 2016 року у програмі пропагандиста Володимира Соловйова тодішній ватажок "ДНР" заявив: "Наші військові з'єднання готові взяти штурмом Київ".

Зникнення України "через 60 днів" Захарченко теж обіцяв.

"Зараз пішов відлік. Кожен день — це той цвях, що забивається в кришку труни країни, яка називалася раніше Україна. Максимум 60 днів — і держава практично припинить існувати", - казав він у березні 2017 року в розпал "блокади" окупованих територій.

Ще Захарченко обіцяв "приходити мертвим". Таку заяву він зробив після вбивства терориста "Гіві" в лютому 2017 року. "Всі ви нас не перестреляете, все одно ми будемо приходити до вас мертві і все одно ми будемо вас вбивати", - казав екс-ватажок "ДНР".

Насмішив Захарченко спогадами про свою бабусю, заявивши, що вона в часи Другої світової війни перебувала у концтаборі в Рейк'явіку і її звільнили американці.

"Моя прабабуся по лінії батька у 1941-му потрапила в полон. Медсестра. Пройшла Бухенвальд, Освенцім, Рейк'явік. У Рейк'явіку була звільнена американцями", - сказав він.

Однак у столиці Ісландії ніколи не було німецько-фашистських загарбників, ніколи не було концтаборів і, відповідно, її ніколи не визволяли американці.

Ще Захарченко розповідав, як він зламав ліжко: "Скажу вам чесно, я, затамувавши подих, стежив за кримським референдумом. Коли він відбувся, я стрибав на ліжку десять хвилин. Чесно сказати, зламав його. Але саме в цей момент я розумів, що ми перемогли".

Шквал насмішок викликала ідея Захарченка створити "Малоросію".

"Ситуація зайшла в глухий кут. Ми пропонуємо план реінтеграції країни... Щоб зупинити громадянську війну, ми обговорили ситуацію і прийшли до висновку, що Україна показала себе як держава. що не відбулася. Київський режим не в змозі зупинити громадянську війну... Пропоную заснувати державу Малоросія. Малоросія - незалежна молода держава. На перехідний період до 3 років ", - сказав Захарченко в липні 2017 року.

Захарченка могла вбити вибухівка, підкладена у світильник

Захарченка могла вбити вибухівка, підкладена у світильник

Нагадаємо, у центрі Донецька 31 серпня пролунав вибух біля кафе "Сепар", унаслідок вибуху було вбито ватажка бойовиків "ДНР" Олександра Захарченка та поранено "міністра ДНР" Олександра Тимофєєва.

Згодом у "ДНР" заявили, що затримали "українських диверсантів" за підозрою у вбивстві Захарченка. Кількість затриманих не повідомляється.

Представник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова заявила, що до загибелі ватажка терористів "ДНР" Олександра Захарченка може бути причетний Київ. Служба безпеки України вважає це міжусобними війнами між терористами, які не можуть поділити владу та гроші. 

Виконувати обов'язки ватажка угруповання "ДНР" після вбивства Захарченка буде "віце-прем'єр" Дмитро Трапезников. У 2001-2005 роках він був менеджером футбольного клубу "Шахтар", відповідав за розвиток фан-руху. Трапезникова називали "сірим кардиналом" угруповання.

З'явилось відео російських ЗМІ з місця підриву Захарченка

З'явилось відео російських ЗМІ з місця підриву Захарченка

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7178
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація