Мільйонер відкрив вакансію професійного тусовщика і пропонує зарплатню 160 тис. гривень

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловік шукає людину, яка вміє правильно відриватися на фестивалях.

Мільйонер-анонім шукає людину, яка має досвід проживання на музичних фестивалях і добре знається на музиці. За це він обіцяє платити по п’ять тисяч фунтів стерлінгів за концерт (160 тис.грн).

Про йдеться на сайті магазину предметів розкоші Hush Hush.

Мільйонер, який не розкрив свого імені, розповів інтернет-магазину, що перебуває у пошуках компаньйона для відвідування музичних фестивалів.  Замовник каже, що завжди хотів відірватися на фестивалі, тож тепер шукає напарника, який знається на фестивальному житті.

В обов'язки попутника входитиме установка палатки, закупівля необхідних речей для кемпінгу і організація “незабутніх відчуттів”. У планах мільйонера кілька масштабних європейських фестів. Крім фіксованої зарплатні, попутнику оплачуватимуть і вхідний квиток. Чоловік обіцяє платити п'ять тисяч фунтів стерлінгів (160 тис.грн) за концерт.

Кандидат повинен бути повнолітнім і мати паспорт, а також знатися на фестивалях. Для подачі заявки потрібно заповнити анкету на сайті магазину.

Нагадаємо, компанія Virgin Holidays запропонувала вакансію - попрацювати барменом в одному з популярних в Instagram-барів за 1,6 км від узбережжя Ямайки. 

ВідеоВакансія мрії: один з найпопулярніших барів на Карибах шукає бармена

Власник і єдиний володар барної стійки закладу вирішив піти у відпустку. Тому вперше за 8 років йому шукають тимчасову заміну. Контракт не передбачає зарплати. Проте найкращому кандидату британський туроператор обіцяє оплатити переліт до Ямайки та проживання.  

Вакансія мрії: один з найпопулярніших барів на Карибах шукає бармена

Залиште свій коментар

Вибір редакції