Мін'юст легалізував українських геїв, лесбіянок і бісексуалів

Сексуальні меншини України об'єднались в "Раду ЛГБТ організацій України".

Міністерство юстиції України легалізувало всеукраїнську громадську організацію лесбіянок, геїв, бісексуалів і тренсгендерних людей (ЛГБТ).

Про це сьогодні повідомили в прес-службі Всеукраїнської громадської організації "Гей-альянс України".

В організації зазначили, що основна мета діяльності "Ради ЛГБТ організацій України" полягає у сприянні досягненню в Україну "повної громадянської рівності для лесбіянок, геїв, бісексуалів і трансгендерних людей, протидія епідемії ВІЛ/СНІД, становлення політично і соціально активного ЛГБТ-співтовариства, задоволення та захист спільних інтересів членів організації ".

Засновниками "Ради ЛГБТ організацій України" виступили чотири організації: Інформаційно-освітній центр "Жіноча Мережа", Всеукраїнська громадська організація "Гей-альянс України", Регіональний інформаційний і правозахисний Центр для геїв та лесбійок "Наш світ" та Міжрегіонального центру ЛГБТ-досліджень "Донбас-соцпроекти".

Як зазначив виконавчий директор Всеукраїнської громадської організації "Гей-альянс України" Тарас Карасійчук, на сьогоднішній день в Україні органами юстиції зареєстровано 28 громадських і благодійних об'єднань ЛГБТ.

"До складу "Ради ЛГБТ організацій України" на даний час входять 11 громадських організацій, і ми очікуємо, що до нас приєднаються всі українські організації ЛГБТ, - сказав він.

За словами голови координаційної ради Центру "Жіноча Мережа" Лайми Гейдар, історія створення "Ради ЛГБТ організацій України" бере початок з 2003 року.

"Знадобилося сім років і маса зусиль для того, щоб наша ідея консолідації ЛГБТ-руху нарешті втілилася. Я вважаю, що це початок нової епохи в області становлення прав людини в нашій країні. Тепер захист прав, інтересів і потреб ЛГБТ, представництво ЛГБТ-співтовариства України перед органами державної влади і на міжнародному рівні буде відбуватися ефективніше, - вважає Гейдар.

Як повідомлялось, представники гей-руху України звернулися до президента Віктора Януковича з проханням забезпечити громадянську рівність для сексуальних меншин. У відкритому зверненні представників 25 молодіжних, правозахисних, гей-лесбійських, благодійних організацій наголошено, що Янукович став "першим українським політиком, який висунув законодавчі ініціативи з забезпечення цивільної рівності геїв і лесбіянок".

Читайте також:

Елтон Джон депресує через те, що він гей

Архієпископ Латвії: людству загрожує гомосексуалізм

Через півроку після весілля дружина виявила, що її чоловік - жінка

У Сан-Франциско відкрився перший в США музей гей-культури

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: