Міноборони Великобританії закрило відділ з вивчення НЛО

Причиною закриття стала марність відділу для підтримки безпеки країни. За 50 років його існування не було виявлено жодного небезпечного об'єкта.

Міністерство оборони Великобританії прийняло рішення закрити відділ, який займався вивченням повідомлень очевидців про НЛО. Відділ перестав працювати з 1 грудня 2009 року.

Причиною закриття стала марність відділу для підтримки безпеки країни. За 50 років його існування не було виявлено жодного небезпечного об'єкта, наголошується в повідомленні, вивішеному на офіційному сайті британського міністерства оборони. У повідомленні також підкреслюється, що співробітники відділу не могли визначити природу НЛО, про які повідомляли жителі. Таким чином, його діяльність, яка оплачувалася з бюджету, в принципі не могла впливати на зміцнення безпеки країни.

Аналіз даних про непізнані літаючі об'єкти ведеться у Великобританії з перервами з початку XX століття. Спочатку військові побоювалися появи в небі апаратів-шпигунів, запущених ворожими державами. Після Другої світової війни в підозрілих об'єктах стали бачити кораблі позаземних цивілізацій. За час роботи відділу з вивчення НЛО було встановлено, що поява близько 90 відсотків об'єктів пояснюється природними причинами.

Нагадаємо, в останні роки військові почали поступово розсекречувати дані про НЛО. У вільний доступ було викладено велику кількість відповідних документів.

Читайте також:

Міноборони Британії розсекретило документи про НЛО

NASA запустило телескоп для пошуку життя у Всесвіті

Над Харковом літало НЛО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: