Мисливиця похизувалася серцем щойно застреленого жирафа і збурила Мережу

Дата публікації
Перегляди
54к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мисливиця похизувалася серцем щойно застреленого жирафа і збурила Мережу

Фото: New York Post

Жінка заявила, що це "найкращий" подарунок на Валентинів день.

32-річна мисливиця Мереліз Ван Дер Мерве похвалилися вбивством жирафа та розлютила користувачів Мережі.

Про це повідомляє The Mirror.

Жінка застрелила тварину під час полювання в південноафриканському ігровому місті Сан-Сіті. Після цього вона вирізала ссавцю серце, аби попозувати з ним в руках перед фотокамерою. Світлини з "трофеєм" Мереліз оприлюднила у Facebook.

"Ви коли-небудь замислювалися, наскільки велике серце жирафа? Я просто на сьомому небі від щастя від мого найкращого подарунка на День святого Валентина", - написала Ван Дер Мерве, додавши, що планує зробити зі шкіри вбитого жирафа килимок.

Полювання на жирафа, каже жінка, було мрією, на здійснення якої її "чудовий" чоловік Герхард витратив понад дві тисячі доларів. "Два тижні я була немов дитина і рахувала дні. Потім мене переповнювали емоції", - поділилася мисливиця.

Після шквалу критики з боку зоозахисників Мереліз заявила, що вбивство 17-річної тварини насправді допомагає туризму і рятує види, які перебувають під загрозою. Мовляв, тепер "новий самець може взяти лідерство та забезпечити стадо сильною генетикою". Вона додала, що її полювання "створило роботу для 11 осіб" та забезпечило місцевих жителів "великою кількістю м'яса".

Загалом Ван Дер Мерві, яка керує цитрусовою фермою в провінції Лімпопо, вбила до пів сотні тварин, зокрема левів, леопардів і слонів. Вона каже, що "не поважає" зоозахисників та "називає їх мафією". "Якщо полювання буде заборонене, тварини стануть марними і зникнуть. Єдині люди, які захищають цих тварин, - це мисливці за трофеями", - висловилася полювальниця.

Водночас зоозахисники спростували всі її твердження. Так, Марк Джонс з Born Free Foundation наголосив що "заяви мисливців за трофеями, які стурбовані збереженням дикої природи, вводять в оману". "Полювання не є інструментом збереження і не приносить значних коштів місцевим громадам", - пояснив він.

А членкиня організації "Люди за етичне поводження з тваринами"  Еліза Аллен додала, що "той, хто вбиває іншу живу істоту, вирізає їй серце і хвалиться цим, підходить під визначення соціопата".

Раніше у Нігерії зафільмували сімейство найрідкісніших горил, які майже зникли через полювання.

У Житомирській області мисливець жорстоко вбив кота

У Житомирській області мисливець жорстоко вбив кота

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
54к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація