Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Митники у Facebook похизувалися перехопленням контрабанди наркотика. Пост викликав сміх у соцмережі

У Ягодині в пасажира автомобіля знайшли поліетиленовий пакетик з "травичкою". Йому може світити до 10 років в'язниці.

Менше ніж за добу один пост Державної фіскальної служби зібрав у Facebook тисячу реакцій - більшість з них виявилися емоджі, що сміється. Митники 6 серпня вирішили розповісти у соцмережі, що на Волині на посту Ягодин вони попередили спробу контрабанди наркотика.

"Пасажир автомобіля, який в’їжджав в Україну через пункт пропуску Ягодин, приховав від контролю речовину рослинного походження зеленого кольору, зовні схожу на канабіс. Прозорий поліетиленовий пакетик з травичкою виявили під час повного митного огляду в особистих речах громадянина України. Речовина вилучена для проведення її експертизи, до правоохоронних органів надіслано повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки злочину за ч.2 ст.. 305 Кримінального Кодексу України", - йдеться в повідомленні ДФС.

Також було оприлюднене і фото наркотика та пристрою для його вживання. Об'єми речовини у дрібному пакетику вразили юзерів соцмережі своїми розмірами: вони зауважують, що кількості ймовірного наркотику не вистачить навіть на статтю "зберігання" (більше 5 грамів). Митники визначили правопорушення "контрабандою наркотичних засобів". У разі доведення вини, порушникам "світить" позбавлення волі від п'яти до десяти років.

Волинські митники на посту Ягодин попередили спробу контрабанди наркотика Пасажир автомобіля, який в’їжджав в Україну...

Posted by Державна фіскальна служба України on Monday, August 6, 2018

Загалом пости на сторінці ДФС у Facebook збирають в середньому 15-30 реакцій, однак повідомлення про перехоплення "травички" миттєво розлетілося соцмережею: майже 500 репостів, 1000 лайків, 1000 коментарів. Юзери Facebook були вражені,що митники виокремили цей злочин як вартий оповіщення про нього.

У коментарях почався відвертий глум. Митникам за таку роботу вже "вручили" квартиру та "присвоїли" звання Героїв України. А депутат Володимр Ар'єв поцікавився, чи не вимкнули на пункті пропуску кондиціонер.

коментарі
www.facebook.com/SFSofUkraine

Також юзери поцікавилися, що з приводу такого перехоплення думають "наркобарони". І передбачили, що словосполучення "волинські митники" стане таким самим мемом як "британські вчені".

Тим часом у Грузії наприкінці липня Конституційний суд скасував покарання за вживання марихуани без призначення лікаря. Згідно з рішенням, споживання марихуани є дією, захищеною правом на вільний розвиток особистості.

Вибір редакції