Між Естонією та Фінляндією запустять "алкогольний автобус"

Фіни їздитимуть до Естонії за випивкою на спеціальному автобусі з причепом для алкогольних напоїв - 110 літрів пива та 90 літрів горілки.

Фінка в Естонії
Postimees
Фінка на вокзалі в Естонії
Між Естонією і Фінляндією запустять спеціальний "алкогольний" автобусний рейс, щоб фіни змогли закупати спиртні напої в Таллінні.

"Пасажири зможуть завантажити спецавтобус алкогольною продукцією під зав’язку", - пише фінська газета Kauppalehti. Журналісти наголошують, що подібного проекту поки що не було ніде у світі.

В автобусі буде 22 пасажирських місця, а за ним поїде причіпний контейнер для напоїв. При повному завантаженні він вміщатиме 110 літрів пива і 90 літрів горілки.

Автобусну лінію фірма Viinikauppa.com планує запустити з січня 2010 року.

Громадяни Фінляндії охоче купують алкогольну продукцію за кордоном, оскільки в цій країні діють жорсткі правила обігу та високі ціни на міцні напої.

Водночас, за словами естонських виробників алкоголю, магазини в околицях Талліннського порту вже зараз запасаються алкоголем на перші місяці майбутнього року, оскільки з 1 січня підвищується акциз, внаслідок чого і в Естонії горілка подорожчає.

Читайте також:

Росіяни випивають 150 млн літрів одеколону на рік

Створено "синтетичний алкоголь" - без похмілля та шкоди для печінки

Литовці будуть випускати газовану горілку

У Франції винайшли "антикризове" шампанське

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: