Міжнародний зліт зомбі

Через чотири роки після того, як любителі фільмів жахів влаштували перший зомбі-парад у Торонто, це захоплення прийшло і в Сан-Дієго.

Марш зомбі у Ванкувері (2006 рік)
for-ua
Марш зомбі у Ванкувері (2006 рік)
27 червня на вулицях міста відбудеться грандіозний хід нечисті. Сотні переодягнених у зомбі ентузіастів використовують такі сайти, як MySpace і Facebook, щоб організувати марш безсмертних.

Сан-Дієго побачив перший вихід зомбі минулого місяця, він відбувся в парку Бальбоа. Симпатія до мешканців загробного світу зібрала тоді близько 60 чоловік. Зараз очікується втричі більше ентузіастів.

Деякі "зомбі" вважають за краще виряджатися в скривавлені весільні костюми й каучукові маски, інші грають у зомбі, рухаючись, як Майкл Джексон у відеофільмі 1983 року „Триллер”.

В ході цих уявлень збираються засоби для благодійних організацій, таких, як Американський Червоний Хрест і місцеві банки продовольства. Деякі проводять ходи в період святкування Хеллоуїна, повні місяці або під час місцевих кінофестивалів, інші використовують їх для політичних заяв. Є люди, які розглядають зомбі як метафору людей, що є жертвами сліпого споживання та політичної апатії.

Рік тому 200 зомбі зібралися в центрі Сан-Франциско, а їх канадські брати й сестри одночасно вийшли на пляж Ванкувера. Тепер типове уявлення - це більше 400 "бездушних" істот, що шкандибають по вулицях різних міст.

Наступне дійство, намічене в Торонто на жовтень 2007 року, повинно зібрати не менше 1000 любителів побродити у вигляді мертвяків, повсталих з могили.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: