Мобільні телефони заряджатимуть від силіконових грудей

Для живлення індивідуального електроніки скоро можна буде використовувати жіночі груди, в які збираються помістити п'єзоелементи.

Американські шпигунки і ті жінки, яким вистачить коштів, скоро зможуть використовувати свої силіконові груди для зарядки дрібної техніки.

Керівництво розвідувального товариства США вирішило виділити кошти для перспективної технології отримання електроенергії. Мова йде про вживлення п'єзоелектричних елементів на основі свинцево-цирконієвого титанату в силіконові імплантати.

За рахунок коливань частин тіла, в які імплантовано силікон з п'єзоелементом, можливо отримувати електроенергію, достатню для живлення індивідуального електроніки: мобільних телефонів, кардіостимуляторів, аудіоплеєрів тощо.

"Система може працювати і в зворотній бік, точно так само, як генератор може працювати в якості електромотора - якщо подати напругу на п'єзоелектричні елементи, імплантанти будуть вібрувати і коливатися", - повідомляє дослідницька група на чолі з Майклом МакАльпайном.

Розвідувальне товариство США - об'єднання шістнадцяти державних служб, в компетенції яких - забезпечення національної безпеки та здійснення розвідки будь-якими засобами, включаючи шпигунство, дослідження та розробки у військовій галузі.

Читайте також:

Силіконові груди моделі вибухнули під час зйомок реаліті-шоу

Хірурги винайшли бюстгальтер-невидимку: ідеальні груди за 40 хвилин

Силіконові груди врятували жінку в ДТП

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: