Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Моделі влаштували флешмоб слідом за дівчиною, що продає інтимні знімки задля порятунку Австралії

Вона змогла зібрати понад один мільйон доларів.

Модель Кейлен Ворд взялася продавати знімки, де вона зображена оголеною, для боротьби з пожежами в Австралії. Її вчинок надихнув інших дівчат на інтимний флешмоб.

Про це пише Dazed.

20-річна інстаграм-модель Кейлен Ворд вирішила продавати свої інтимні фото. За один знімок потрібно пожертвувати мінімум 10 доларів одному з фондів, які допомагають боротися з пожежами в Австралії. Коли охочий показує квитанції про пожертвування, дівчина відправляє своє фото "ню". 

Таким чином Кейлен вдалося зібрати понад мільйон доларів. Однак сама Кейлен тепер має неприємності. Її сторінку у Мережі заблокували, її родичі дізналися про витівку моделі, а деякі фото тепер є у відкритому доступі.  Дівчина не засмутилася, адже порятунок Австралії для неї важливіший.

"До біса це все, потрібно рятувати коал", - відреагувала модель.

Слідом за нею продавати свої інтимні знімки взялися й інші моделі. Так з'явився флешмоб #nakedforaustralia, до якого також приєдналися і відомі порноактриси.

Нагадаємо, колишній комісар Грегорі Ендрюс показав у Мережі відео, на якому в Австралії через часті пожежі сорока виспівує звуки пожежної машини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції